11. تير 1397 - 9:44
بیرجندرسا-رئیس هیأت بدمینتون خراسان‌جنوبی گفت: مسابقات قهرمانی بدمینتون دختران نونهال کشور از ۱۲ تا ۱۶ تیرماه به میزبانی قاینات برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، علیرضا ثانی اظهار داشت: فدراسیون بدمینتون برای دومین ‌بار مجوز میزبانی مسابقات قهرمانی دختران نونهال کشور به میزبانی خراسان‌جنوبی را صادر کرد.

وی افزود: این ماراتن ملی از ۱۲ تا ۱۶ تیرماه جاری به میزبانی شهرستان قاینات در سالن ورزشی غدیر دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

رئیس هیأت بدمینتون خراسان‌جنوبی تصریح کرد: قریب‌بر 180 ورزشکار برتر ایران در دو بخش انفرادی و دوبل مسابقات قهرمانی بدمینتون دختران نونهال کشور برای کسب نشان رنگی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

ثانی خاطرنشان کرد: در حاشیه برگزاری مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور، کلاس ارتقای داوری درجـه سه به دو نیز برگزار می‌شود و سهمیه خراسان‌جنوبی برای شرکت در این کلاس هفت نفر می‌باشد.

وی با اشاره به قضاوت ۴۰ داور و کمک‌داور در این دوره از مسابقات اشاره کرد و متذکر شد: فریبا مددی نایب‌رئیس فدراسیون بدمینتون و سرداور و سرمربی تیم ملی از جمله مهمانان ویژه‌ای هستند که بر حسن انجام مسابقات قهرمانی بدمینتون دختران نونهال کشور نظارت دارند.

گفتنی است دوم تا چهارم مردادماه سال ۹۶ نیز مسابقات قهرمانی بدمینتون دختران نونهال کشور به میزبانی خراسان‌جنوبی در سالن ورزشی غدیر بیرجند برگزار شد.

منبع:فارس

نظرات کاربران