5. تير 1397 - 14:48
بیرجندرسا-مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی از برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های متنوع در کانون پرورش فکری استان برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، طاهره حمیدی از آغاز ثبت نام کلاس‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی خبر داد و اظهار داشت: تابستان امسال کانون پرورش فکری در استان برنامه ریزی جدی برای اوقات فراغت دارد.

وی بیان کرد: در آستانه فرا رسیدن فصل تابستان و آغاز برگزاری کارگاه های ویژه اوقات فراغت، کانون پرورش فکری به عنوان نهاد تخصصی در حوزه کودک و نوجوان با برنامه‌ریزی دقیق و بر اساس نیاز مخاطبان امروز کارگاه هایی را پیش بینی می کند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: این کارگاه ها در بخش های فرهنگی، علمی، هنری و ادبی برای کودکان و نوجوانان در تابستان امسال برنامه‌های ویژه ای دارد که والدین می توانند برای گذراندن اوقات فراغت فرزندان خود در ایام تابستان به کانون پرورش فکری مراجعه کنند.

حمیدی شناسایی و پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ خوب زندگی کردن را از مهم ترین رویکردهای برگزاری کارگاه های ویژه تابستان در کانون پرورش فکری استان اعلام کرد و افزود: از اهم این کارگاه‌ها می توان به کاردستی، نقاشی، سفالگری، خوشنویسی، سرود، نمایش عروسکی، شطرنج، شعر و داستان نویسی، تدبر در قرآن، نمایش خلاق، رباتیک، محاسبات ذهنی و هنرهای بومی و سنتی اشاره کرد.

وی با بیان این‌که 160 کارگاه‌ در سطح 9 مرکز فرهنگی هنری استان برگزار می‌شود، گفت: مراکز فرهنگی هنری ثابت کانون در شهرستان‌های بیرجند، قاین، سرایان، بشرویه، فردوس، طبس و نهبندان برگزار می‌شود.

نظرات کاربران