21. خرداد 1397 - 21:48
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
ناکارآمدی دولتمردان مردم را سرد و زمین گیر می کند
بیرجندرسا- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه ناکارآمدی های دولتمردان مردم را سرد و زمین گیر می کند، گفت: باید به صورت تخصصی فرق بین نظام و دولت مشخص شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  آیت الله سید علیرضا عبادی در نشست با جمعی از اعضای ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: دنیای استکبار برای کم رنگ کردن انقلاب در گزینه های روی میز سنگ تمام گذاشته است.

وی با بیان اینکه دشمن با سیاه نمایی ها در فضای مجازی، تحریم ها و فشارها تلاش دارد که از اذهان و افکار عمومی انقلاب را حذف کند، بیان کرد: از این رو ایجاب می کند که دستاوردهای انقلاب را پررنگ کرده تا اذهان عمومی بیدار و هوشیار باشند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه باید باید اقدامات انقلاب و نظام و تفاوت هایی که در زوایه های مختلف داخلی و بین المللی ایجاد کرده در ذهن مردم وجود داشته باشد، عنوان داشت: همچنین باید ناکارآمدی ها و نقص ها و عیب های موجود که ناشی از عدم اجرای درست مسئولیت ها بوده از اصل نظام جدا شود.

ناکارآمدی دولتمردان از مصائب انقلاب است

عبادی با اشاره به اینکه اگر انقلاب صورت نمی گرفت با وجود انفجار اطلاعات امروز، تنها جامعه ای که دین و ناموس در آن معنی نداشت، ایران بود، بیان داشت: طبق نقشه دشمن طعمه بعد از فلسطین، ایران بود که انقلاب این نقشه های دشمن را خراب کرد.

وی با بیان اینکه قبل از انقلاب وضعیت کنترل صنعت نیز در ضعیت نامناسبی بود، ادامه داد: همچنین به دلیل سلطه بیگانگان چیزی برای مردم نمانده بود و گرسنه بودند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه به تعبیر امام (ره) انقلاب معجزه کرد، افزود: بنابراین باید در این تشکلی که به عنوان چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شکل گرفته، روشنگری باشد و مشخص شود که انقلاب و ما چه کرده ایم.

عبادی بر لزوم تبیین پیشرفت ها و قدرت کشور تأکید کرد و گفت: در کنار این باید ناکارآمدی هایی که در این مدت آمده از مصائب انقلاب است، برای مردم تبیین شود.

وی با بیان اینکه ناکارآمدی های دولتمردان مردم را سرد و زمین گیر می کند، بیان کرد: باید به صورت تخصصی عمل شده و فرق بین نظام و دولت، مردم و مسئولیت های آن ها مشخص شود.

جشن ۲۲ بهمن باید جشن فکر و اندیشه باشد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه کرد: اگر این برنامه علمی، با تجزیه و عادلانه باشد و غلط اندازی هایی که در شعارها، وعده ها، حزب ها و روزنامه ها دیده می شود به صورت علمی تجزیه شده و سهم هر کس مشخص شود تا راهگشا برای مردم خواهد بود.

عبادی ادامه داد: مراد این نیست که تنها جلسه و مراسم برگزار شود بلکه باید کار علمی صورت گیرد تا هیچ کس نتواند در مقابل آن حرفی برای گفتن داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه باید با بیان پیشرفت ها و کارآمدی های نظام مردم را امیدوار کرد، بیان داشت: همچنین باید مقصرها مشخص شوند تا جشن ۲۲ بهمن جشن اندیشه و فکر باشد.

منبع:مهر

نظرات کاربران