20. خرداد 1397 - 15:16
علوی مقدم
بیرجندرسا- معاون استاندار خراسان جنوبی با اشاره به رفع مشکلات مردم فارغ از مسائل سیاسی، گفت: نباید خود را وابسته به گروه و حزب خاصی بدانیم چراکه تنها راه نجات مردم و استکبارستیزی و مقابله با دشمنان اتحاد و همدلی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سید مجتبی علوی مقدم ظهرامروز در جلسه استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی در قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان با اشاره به اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی چند مشخصه مبنایی ارزشمند همچون آموزش دارد، اظهار کرد: نگاه قرارگاه پیشرفت و آبادانی توانمند سازی و ایجاد اشتغال است.

وی با بیان اینکه در هر جایی که امور به دست مردم سپرده شده است موفق بوده ایم، افزود: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از مشارکت مردم استفاده کنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اگر بر اساس مقتضیات هر منطقه برنامه مدونی برای ذیل کاگروه پنج گانه قرارگاه تدوین شود راه برای حرکت های اندیشمندانه باز خواهد شد، گفت: مدیران امروز باید با کنترل مهاجرت ها هنر واقعی خود را به مردم نشان دهند.

وی با بیان اینکه نباید خود را وابسته به گروه و حزب خاصی بدانیم، عنوان کرد: امروزه تنها راه نجات مردم و استکبارستیزی و مقابله با دشمنان اتحاد و همدلی است.

علوی مقدم با اشاره به اینکه بسیج تضمین کننده یک کار جهادی و بی منت است، بیان کرد: در هرجایی که بخواهیم توسعه و پیشرفت داشته باشیم باید فرهنگ غنی اسلامی که اتحاد و همدلی است را در سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی با بیان اینکه پیشنهادات دستگاه های اجرایی در خصوص هم افزایی با بسیج سازندگی باید ظرف 15 روز آینده به صورت مکتوب ارائه شود، اظهار داشت: نیازهای واقعی و اساسی مردم در روستاها باید شناسایی و پس از اولویت بندی برای آن برنامه زمان بندی تعریف شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری نشست های مشورتی و اتاق فکر، افزود: هرچه این نشست ها و گفتگوی دستگاه ها با حضور عمومی مردم منطقه بیشتر شود قطعا می توان برنامه ریزی بهتری داشته باشیم.

وی با بیان اینکه جلسه استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی در قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان هر 45 روز یک بار باید برگزار شود، گفت: مسئولان و مردم با استفاده از پتانسیل های موجود در استان باید جلوی سیاه نمایی کسانی که به دنبال منزوی کردن حکومت هستند را بگیرند.

علوی مقدم با اشاره به اینکه نگذاریم مشکلات را کسانی که هیچ دغدغه ای نسبت به مشکلات نظام ندارند مطرح کنند، عنوان کرد: با توجه به نداشتن هنر طرح انعکاس اقدامات مثبت و ارزشمند حاکمیت لذا باید هنر معرفی و نحوه ارائه گزارش را در دستور کار قرار دهیم.

انتهای خبر/

نظرات کاربران