18. خرداد 1397 - 18:31
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل محقق خواهد شد
نقدی
بیرجندرسا-معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همانطور که مرگ بر صدام، مرگ بر منافق و مرگ بر شاه محقق شده است یقین بدانند مرگ آمریکا و اسرائیل هم محقق خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سردار محمد رضا نقدی در مراسم راهپیمایی روز قدس در بیرجند اظهار داشت: یک انسان مومن نمی تواند در خانه بنشیند و جنایات اسرائیل را ببیند و راهپیمایی تنها کاری نیست که می کنیم انتظار است کارهای بزرگتری بکنیم.

وی افزود: ما خودمان را پیرو علی می دانیم که بعد از ضربت خوردن وصیتی می نویسند و در آن می فرماید یار ستمدیده و دشمن ستمگر باشید.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آیا کسی می تواند شیعه امیرالمومنین باشد و بی طرف باشد گفت: مبارزه با طاغوت شرط قبولی ایمان است.

نقدی با اشاربه آیاتی از سوره بقره گفت: کسی که به دنبال پیمان ناگسستنی با خداست باید مبارزه با طاغوت را پیشه کند.

وی نتیجه ترک جهاد را التماس به سرباز دشمن دانست و افزود: حتی اگر کسی مسلمان نباشد نمی تواند بی تفاوت باشد چراکه اگر دردت نمی آید که نوزادها را سر می برند به آدمیت و انسانیت خودت باید شک کنی.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه روزی ما تنها زیر چکمه های آمریکا بودیم مبارزه می کردیم تا استقلال پیدا کردیم گفت: آن روز چیزی نداشتیم تا خدا همه چیز به ما داد و ما را به برترین کشورهای دنیا تبدیل کرد و امروز شکر این نعمت کمک به مقامت است.

امریکا در راس مخالفین کمک به جبهه مقاومت است

نقدی امریکا را در راس مخالفین کمک به جبهه مقاومت دانست و گفت: رئیس جمهور آمریکا اگر می تواند گرفتاری خودش را رفع کند چرا دلش به گرفتاری مردم ما می سوزد.

وی یادآور شد: آمریکا در حالی پایگاههای نظامی در کشورهای دیگر زده است که از همه طرف به اقیانوس ختم می شود و از نظر امنیت مشکل چندانی نخواهد داشت.

40 میلیون فقیر در آمریکا وجود دارد

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه 50 درصد کل هزینه جنگی دنیا مربوط به آمریکاست، گفت: در آمریکا 40 میلیون نفر در فقر مطلق هستند و 6 میلیون کارتن خواب وجود دارد.

نقدی اضافه کرد: درحالی که خودش هزینه های نظامی بالایی دارد و فقرای زیادی دارد به ما می گوید در این راه هزینه نکنیم و صبح تا شب در شبکه های اجتماعی و ماهواره این موضوع را تبلیغ می کنند.

وی متذکر شد: امروز درحالی ملت ایران با اختیار و تصمیم خودش برای دفاع از مظلوم حاضر می شود که شما برای سرکوبی مظلومان حاضر می شوید.

شاه اختیار نیروی نظامی خودش را هم نداشت

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: در ویتنام رژیم پهلوی 34 فروند جنگنده و نیروی زیادی برای کشتن 5 میلیون ویتنامی فرستاد و با همکاری امریکا جنایتی انجام دادند.

نقدی افزود: مادر شاه در خاطرات خود می گوید شاه درد و دل می کرد که بدون اختیار و اجازه من هواپیماهای ما را در ویتنام برده اند.

وی بیان داشت: این ننگ برای ما است که هواپیمای اف-5 ایرانی را در موزه جنگ ویتنام برای شرکت کنندگان در کشتار مردم مظلوم ویتنام به نمایش می گذارند.

انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس نشانه ضعف آنها است

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در دوران پهلوی حقوق مستشاران آمریکایی در ایران 17 میلیارد و حقوق نیروهای نظامی ایران 14 میلیارد تومان بوده است، گفت: از حقوق ملت به کسانی می دادند که به ملت ظلم و ستم کنند.

نقدی با اشاره به اینکه آمریکا در سال 2018 ، سه و دو دهم میلیارد دلار برای براندازی جمهوری اسلامی ایران قرار داده است گفت: چرا این پول را صرف فقرای امریکا نمی کنند؟

وی درخصوص انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس گفت: رهبری فرمود اینکه آنها سفارت خود را به بیت المقدس بردند نشان از ضعف آنها است نه قدرتشان.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درخصوص ادامه حیات رژیم منحوس اسرائیل گفت: آنها گفتند با امضای برجام تا 25 سال امنیت اسرائیل تامین شده است اما آقا گفتند شما 25 سال آینده را نخواهید دید.

نقدی با بیان اینکه بیخود به اسرائیل امید ندهیم گفت: جمله ای که آقا گفتند این است که انشاالله به زودی در قدس نماز خواهیم خواند.

شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل محقق خواهد شد

وی بیان داشت: آنها می گویند شعار مرگ بر آمریکا در ایران کمرنگ شده است اما بدانند که این ملت هر شعاری که داده است به تحقق رسیده است .

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: همانطور که مرگ بر صدام، مرگ بر منافق و مرگ بر شاه محقق شده است یقین بدانند مرگ آمریکا و اسرائیل هم محقق خواهد شد.

نقدی خاطرنشان کرد: این عزتی که داریم نصرت الهی است و شرق و غرب را به زانو درآورده و باید قدر دانست و شکرگذار بود.

انتهای پیام /

نظرات کاربران