3. خرداد 1397 - 14:43
بیرجندرسا- عضو شورای شهر بیرجند گفت: سوم خرداد می تواند چراغ راهی برای جوانان و نسل های آینده باشند تا هم به خود ببالند و هم به عنوان مشعل فروزان راهشان مدنظر قرار دهند.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی عبدالرزاق نژاد، عضو شورای شهر بیرجند در حاشیه مراسم سوم خرداد که در مسجد امام حسین(ع) بیرجند برگزار شد، در گفتگو با خبرنگار بیرجند رسا اظهار داشت: سوم خرداد یاد آور بسیاری از مفاهیم بلند، آسمانی و ارزشی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی افزود: سوم خرداد، روز فداکاری، از جانگذشتگی، ایثار و همه خوبی هاست و خاطره بسیار بزرگی است که در تاریخ ما جاودانه شده و می تواند چراغ راهی برای جوانان و نسل های آینده باشند تا هم به خود ببالند و هم به عنوان مشعل فروزان راهشان مدنظر قرار دهند.

عضو شورای شهر بیرجند با بیان اینکه نسل جوان ما باید تاریخ 40 ساله انقلاب را مرور کند که با چه فراز و نشیبی به اینجا رسیده است خاطر نشان کرد: در تمامی این فرازو نشیب ها می بینیم، دشمنان ایران اسلامی که قبل از پیروزی انقلاب زمینه ساز از بین بردن استقلالمان بودند و تلاش می کردند که بر کشور ما حکم فرما شوند در طول این 40 سال نیز از این سیاست خود دست بر نداشته اند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالرزاق نژاد تصریح کرد: از طرفی مردم انقلابی نیز با تاسی از فرمایشات امام راحل و رهبر معظم انقلاب ثابت کردند با ولایت پذیری و مقاومتی که انجام می دهند، می توانند جلوی توطئه ها و موانعی که دشمنان در برابر راه انقلاب ایران ایجاده کرده اند ایستادگی کنند.

وی عنوان کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب هیچگاه نخواسته اند که از سیاست های مداخله جویانه و استعمارگرانه خود دست بردارند و همیشه و به اشکال مختلف موانعی بر سر راه ایران اسلامی قرار داده اند و اگر بعضا نیز لبخند و چراغ راهی را نشان می دهند به صورت سوری و ظاهری بوده که در باطن آن تفکری است که استقلال و تمامیت ارضی ایران اسلامی را تهدید می کند.

عضو شورای شهر بیرجند بیان کرد: نباید فراموش کنیم که در طول این 40 سال، امدادهای الهی نیز به اشکال مختلف ملت ایران را که ملتی با اخلاص، فداکاری و با نیت دفاع از دین و ارزش ها به پاخواسته، یاری کرده است و از این به بعد نیز معتقدیم که با رویه استقلامت می توان انقلاب و کشور را از گزند همه ی حوادث حفظ کرد و دشمنان را به خاک ذلت کشاند.

نظرات کاربران