31. ارديبهشت 1397 - 14:33
بیرجندرسا- فرماندار شهرستان درمیان گفت: از مجموع چهار میلیارد و 602 میلیون تومان تسهیلات ابلاغی اشتغال به شهرستان درمیان در سال گذشته 87 درصد آن جذب شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، محمد بشیری زاده ظهر امروز در نشست کارگروه اشتغال شهرستان درمیان اظهار کرد: طی سال گذشته 249 طرح اشتغال زایی در شهرستان درمیان اجرا شده است.

وی با بیان اینکه برای مجموع طرح های اشتغال زایی این شهرستان حدود 36 میلیارد و 380 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است، افزود: عمده این طرح ها در حوزه های صنایع دستی، قالی بافی، کشاورزی و پرورش طیور بوده است.

فرماندار شهرستان درمیان با اشاره به اقدامات شایسته در خصوص جلوگیری از هدر رفت منابع، ادامه داد: سال گذشته دو هزار بازدید از طرح های اشتغال زایی این شهرستان انجام شده است.

وی با اشاره به تصویب 18 طرح اشتغال زایی در سال جاری، عنوان کرد: شش میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات برای این طرح ها در زمینه های کشاورزی، صنعت و حمل و نقل تصویب شده است.

بشیری زاده با بیان اینکه شهرستان درمیان در سال جاری تعهد ایجاد 481 شغل جدید را دارد، اظهار داشت: خوشبختانه طی سال گذشته 130 درصد تعهد اشتغال شهرستان محقق شده است.

وی ادامه داد: از مجموع چهار میلیارد و 602 میلیون تومان تسهیلات ابلاغی به شهرستان درمیان در سال گذشته 87 درصد معادل سه میلیارد و 580 میلیون تومان جذب شده است.

فرماندار شهرستان درمیان با اشاره به اینکه شهرستان درمیان در نمایشگاه نوروزگاه مشهد مقدس و تولیدات روستاییان و عشایر کشور حضور فعالی داشته است، گفت: معرفی محصویات و تولیدات شهرستان درمیان که در جذب سرمایه گذار نقش اساسی دارد، از مهم ترین دستاوردهای حضور در این نمایشگاه ها بوده است.

انتهای خبر/

نظرات کاربران