31. ارديبهشت 1397 - 11:48
لامعی
بیرجندرسا-عباس لامعی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی اعلام کرد فردا مراسم معارفه سرپرست جدید این اداره کل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از خاورستان، مراسم معارفه مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان قاین صبح امروز برگزار شد و سید احمد للهی سکان مدیریت آموزش و پرورش قاین را به دست گرفت. بعد از آصف رضایی، احمد احمدی‌فرد در آبان‌ماه 1396 سرپرست آموزش و پرورش قاین شده بود.

 

عباس لامعی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی در این مراسم، اعلام کرد: فردا (سه‌شنبه 1 خرداد 1397) مراسم معارفه سرپرست جدید این اداره کل برگزار می‌شود.

 

به گفته لامعی شروع کار معلمیش از شهرستان قاین بود و آخرین روز خدمتش نیز در شهرستان قاین رقم خورد.

 

لامعی گفت: احتمالا از وزارت‌خانه در مراسم تکریم و معارفه حضور داشته باشند که اگر نیامدند، خودمان مراسم را برگزار می‌کنیم.

 

براساس اطلاعات به دست آمده قرار است علی‌اصغر موسوی‌کیا معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش خراسان جنوبی به عنوان سرپرست این اداره کل معرفی شود.

 

عباس لامعی در بهمن‌ماه 1392 به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی معرفی شد. پیش از لامعی، حمیدرضا وردی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بود.

 

لامعی خود را نماد اصلاح‌طلبی خراسان جنوبی معرفی می‌کرد. در دوران مسئولیت لامعی، به خصوص در سال گذشته، اعتراضات نسبتا شدید و گسترده‌ای به عملکرد او انجام شد. وی به سیاسی‌کاری‌های فراوان و قلع‌وقمع نیروهایی که در جناح او نبودند پرداخت. اعتراض اولیای دانش‌آموزان به نمایش فیلم‌های مستهجن در کلاس چهارم دبستان پسرانه در بیرجند و درخواست معلم از دانش‌آموزان برای رقصیدن در کلاس درس نمونه‌ای کوچک از اقداماتی است که در دوران مسئولیت عباس لامعی بر مدیرکلی آموزش و پرورش خراسان جنوبی رخ داد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران