29. فروردين 1397 - 18:19
حمیدرضا مقدم‌فر
بیرجندرسا- مشاور فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه حمله رژیم صهیونیستی به تیفور نقاب از چهره آن‌ها برداشت، گفت: بعد از حادثه T۴ رژیم صهیونیستی در تل‌آویو و حیفا هم امنیت نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حمیدرضا مقدم‌فر در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به حمله اخیر رژیم صهیونیستی به پایگاه تی‌فور در سوریه اظهار داشت: تصور می‌کنم حمله اخیری که صهیونیست‌ها به پایگاه تی‌فور انجام دادند و تعدادی از مستشاران ایرانی مدافع حرم را به شهادت رساندند، نشانه عجز و ناتوانی آن‌هاست که نشان می‌دهد آن‌ها شکست خود را باور کرده و برای نجات خود دست و پا می‌زنند. پروژه‌ای که قرار بود تکفیری‌ها و داعشی‌ها انجام بدهند درحال حاضر شکست خورده و از همین حیث رژیم صهیونیستی دست و پا می‌زند تا خود را از این باتلاق نجات دهد اما بیشتر در آن فرو می‌رود.

وی افزود: رژیم صهیونیستی با این اقدام احمقانه، خود را آسیب‌پذیر کرده و در واقع تهدید بزرگی برای خود خلق کرد و بی‌تردید امروز تل آویو و حیفا هم امنیت نخواهد داشت و باید هر لحظه انتظار پاسخ کوبنده‌ای را داشته باشد اما طبیعی است که نمی‌دانند این پاسخ کجا، کی و چگونه خواهد بود و همین ندانستن بزرگترین تهدید روانی و روحی را برای آن‌ها ایجاد کرده است.

این استاد دانشگاه گفت: رژیم صهیونیستی با شتاب‌زدگی این عملیات را انجام داد و با این اقدام عجولانه نمی‌دانست که حماقت کرده‌ چراکه در 6 سال گذشته پول‌های کلانی را هزینه کردند و رسانه‌های بزرگی را فعال کردند تا به افکار عمومی دنیا القاء کنند که رژیم صهیونیستی حامی داعش و تکفیری نیست و به اصطلاح  ژست ضدتروریستی برای خود می‌گرفتند ولی با این اقدام اخیر نقاب از چهره برکشیدند و خود را رسوا کردند.

مقدم‌فر افزود: تصور می‌کنم اینکه اینگونه شتابزده، مستقیماً وارد عملیات می‌شوند و جنگ نیابتی و پوششی خود را فراموش می‌کنند ناشی از احساس شکست و سقوط نزدیک آن‌ها است.

وی در پاسخ به این سئوال که نقشه استکبار برای مهار انقلاب اسلامی در داخل کشور چیست؟ گفت: پروژه "نفوذ" یکی از تصمیمات مهم رژیم صهیونیستی و سردمداران استکبار در داخل کشور ماست، درحال حاضر در جمهوری اسلامی ایران نفوذ فرهنگی، فکری، جریانی و فردی و جمعی در بخش‌های مختلف را همواره دنبال می‌کنند.

مقدم‌فر اضافه کرد: برخی جریانات در کشور هستند که دانسته یا ندانسته، در خدمت اهداف استکبار و صهیونیست‌، قرار می‌گیرند از مصادیق امروز آن، جریان دوگانه‌ای است که در ظاهر سال‌ها با هم در تعارض بوده‌اند اما در باطن به یک نقطه واحد و مشترک رسیده‌اند.

وی افزود: جریان انحرافی اول که  به ظاهر پرچم عدالت‌خواهی را بالا آورده و جریان انحرافی دوم نیز مطالبه‌گر آزادی و حرکت‌های در باطن لیبرالیستی است.

این کارشناس مسائل استراتژیک اظهار داشت: بی‌تردید جمهوری اسلامی عقب‌ماندگی و نواقصی در تحقق عدالت دارد اما این حرف‌هایی که جریان انحرافی می‌زند بیش از اینکه دغدغه عدالت‌خواهی باشد بیشتر به دعوای فردی و غرض‌ورزی شخصی شباهت دارد.

وی گفت: در مورد جریان انحرافی دوم که ادعای آزادی‌خواهی دارد باید عرض کنم بی‌تردید امروز ایران آزادترین کشور به ‌معنای واقعی است چه در حوزه انتخابات و دموکراسی چه در حوزه آزادی‌های  فردی و اجتماعی اما این جریان اصرار دارد که بگوید در ایران آزادی نیست.

مقدم‌فر خاطرنشان کرد: هردو جریان آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و در واقع در پازل اهداف و پارادایم طراحی شده آنان حرکت می‌کنند. هر دوی این جریان دو لبه یک قیچی هستند که نتیجه و برآورد اقدام آن‌ها در راستای اهداف نظام سلطه در داخل کشور است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران