29. فروردين 1397 - 18:04
فرمانده ارشد نظامی در خراسان جنوبی:
نیروهای مسلح برخاسته از متن ملت ایران هستند
بیرجندرسا-فرمانده ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران (آجا) در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح برخاسته از متن ملت انقلابی، ولایتمدار، زمان‌شناس و دشمن‌شناس ایران اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، امیر سرتیپ دوم قوام یوسفی روز چهارشنبه در آیین بزرگداشت روز ارتش و رژه نیروهای مسلح در بیرجند افزود: نیروهای مسلح سرباز پا در رکاب ولایت هستند و امیدواریم با همدلی و وحدت برای دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) در انجام وظیفه سربازی خود کوشا باشیم.
وی اظهار کرد: خراسان جنوبی 2 هزار شهید را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و شهیدان برای حفظ عزت و اقتدار کشور جان خود را نثار کردند که باید قدرشناس آنان باشیم.
فرمانده ارشد نظامی در خراسان جنوبی گفت: امروز نیروهای مسلح با نمایش بخشی از اقتدار خود موجب خوشحالی دوستان و ناامیدی دشمنان می شوند.
وی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با صمیمیت و همدلی مشتی محکم به دهان دشمنان زده و با اقتدار خود لرزه به اندام مخالفان نظام مقدس اسلامی می اندازند.
امیر یوسفی بیان کرد: ایالات متحده آمریکا به عنوان دشمن عام و رژیم صهیونیستی دشمن خاص ملت ایران است و امروز مثل همیشه با شعار استکبارستیزی مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در دفاع از حریم اهل‌بیت (ع) کوشا هستیم و نیروهای مسلح آمادگی هرگونه ماموریتی را دارند.
وی گفت: نیروهای مسلح با تمامی توان و تا آخرین قطره خون، پا در رکاب ولایت ایستاده و در دفاع از تمامیت ارضی نظام اسلامی و ملت ایران در هر کجای جهان آماده انجام وظیفه و ماموریت هستند.
آیین گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمینی امروز (چهارشنبه) 29 فروردین در مرکز استان خراسان جنوبی برگزار شد.
این آیین با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند، استاندار خراسان جنوبی، فرماندهان نظامی و انتظامی و قشرهای مختلف مردم مقابل بوستان شهدای گمنام بیرجند برگزار شد و یگان های نمونه نیروهای مسلح مستقر در استان از مقابل جایگاه رژه رفتند.
همچنین در این آیین از 2 عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس با عنوان «پایانی خوش» و «پدران آسمانی» رونمایی شد.
کتاب «پایانی خوش» به خاطرات 10 سال اسارت سرهنگ جانباز نوراحمد بجدی گزیک می‌پردازد و «پدران آسمانی» شامل خاطرات 30 شهید شاخص ارتش خراسان جنوبی است.
منبع: خبرگزاری ایرنا
انتهای پیام /

نظرات کاربران