26. فروردين 1397 - 18:49
در مسابقات قهرمانی شنای خراسان‌جنوبی
بانوان بیرجندی بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستادند
بیرجندرسا-پرونده مسابقات قهرمانی شنای "طرح توسعه و نشاط اجتماعي" بانوان خراسان‌جنوبی گرامیداشت عید مبعث با سکونشینی بیرجند بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، به مناسبت گرامیداشت عید مبعث رسول اکرم (ص) در راستای اجرای "طرح توسعه نشاط اجتماعی" مسابقات شنای بانوان خراسان‌جنوبی برگزار شد.

در این ماراتن استانی قریب‌بر ۱۰۰ بانوی شناگر ۱۵ تا ۱۸ سال شهرستان‌های بیرجند، سرایان، فردوس، طبس، قاین و سربیشه در پنج ماده ورزشی در استخر شهید رضوی بیرجند با یکدیگر به رقابت پرداختند.

ساره مهرور قهرمان مسابقات شنای ماده ۵۰ متر کرال سینه رده سنی ۷ تا ۱۰ سال خراسان‌جنوبی شد، نگین خامسان نایب‌قهرمان شد و هلیا حریری به مقام سوم رسید.

سارا لعل در ماده ۵۰ متر کرال پشت ۷ تا ۱۰ سال بر سکوی نخست ایستاد، نازنین مرادزاده رتبه دوم را کسب کرد و فاطمه میرزایی در جایگاه سوم ایستاد.

در ماده ۵۰ متر قورباغه ۷ تا ۱۰ سال بانوان‌ خراسان‌جنوبی ساره مهرور مقام اول را کسب کرد، هلیا حریری دوم شد و نگین خامسان به مقام سوم دست یافت.

شهرزاد امین‌زاده در رشته ماده ۵۰ متر کرال سینه رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال خراسان‌جنوبی قهرمان شد، غزل قاضی‌زاده به نایب‌قهرمانی رسید و معصومه بابایی‌راد مقام سوم را بدست آورد.

در ماده ۵۰ متر کرال پشت شنای خراسان‌جنوبی در رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال غزل قاضی‌زاده رتبه نخست را کسب کرد، فاطمه هرمزی نایب‌قهرمان شد و نگار علی‌آبادی در جایگاه سوم قرار گرفت.

ستایش جهدی در ماده ۵۰ متر قورباغه رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال بانوان استان به مقام نخست رسید، معصومه بابایی‌راد دوم شد و آرام سلمان‌زاده رتبه سوم را از آن خود کرد.

در ماده ۵۰ متر کرال سینه بانوان رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال خراسان‌جنوبی سمانه مهرور قهرمان شد، عارفه فتاده دوم شد و پرنیان محمودآبادی به مقام سوم دست یافت.

پرنیان محمودآبادی در ماده ۵۰ متر کرال پشت ۱۳ تا ۱۴ سال استان به مقام قهرمانی رسید، حدیث محمدیان نایب‌قهرمان شد و فائزه عابدینی در جایگاه سوم قرار گرفت.

در ماده ۵۰ متر قورباغه ۱۳ تا ۱۴ سال مسابقات شنای بانوان استان میترا براتی رتبه نخست را از آن خود کرد، آیناز رجب‌پور رتبه دوم را بدست آورد و حدیث بخشی‌پور به مقام سوم دست یافت.

سمانه مهرور در ماده ۵۰ متر پروانه ۱۳ تا ۱۴ سال قهرمان شد، عارفه فتاده به نایب‌قهرمانی دست یافت و رضوان احمدی سوم شد.

مهلا قاسمی در ماده ۵۰ متر کرال سینه رده سنی ۱۵ تا ۱۸ سال شنای بانوان خراسان‌جنوبی قهرمان شد، ساجده بیضایی دوم شد و مهرانا عطایی به مقام سوم رقابت‌ها دست یافت.

در ماده ۵۰ متر کرال پشت ۱۵ تا ۱۸ سال استان مهرانا عطایی به مقام نخست مسابقات رسید، عاطفه حسینی‌مقدم رتبه دوم را بدست آورد و مریم حاجی‌زاده در جایگاه سوم ایستاد.

شاه‌پرند شاهین در ماده ۵۰ متر قورباغه ۱۵ تا ۱۸ سال در جایگاه نخست رقابت‌ها قرار گرفت و زهرا میرزایی نایب‌قهرمان شد و مائده نسایی مقام سوم را کسب کرد.

در ماده ۵۰ متر پروانه ۱۵ تا ۱۸ سال شنای بانوان استان مهلا قاسمی بر سکوی قهرمانی ایستاد، ساجده بیضایی دوم شد و عاطفه حسینی‌مقدم به مقام سوم رقابت‌ها دست یافت.

بانوان شهرستان بیرجند با کسب ۴۸۰ امتیاز بر سکوی قهرمانی شنای خراسان‌جنوبی ایستادند، طبس گلشن با ۳۴۴ امتیاز نایب‌قهرمان شد، فردوس با کسب ۳۴۲ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت و قاین با کسب ۱۸۲ امتیاز به مقام چهارم رسید.

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مسئولان اداری و ورزشی با حکم قهرمانی و لوح سپاس از نفرات برتر هریک از ماده‌های ورزشی رده‌های سنی ۷ تا ۱۸ سال بانوان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران