26. فروردين 1397 - 11:54
حجت الاسلام عبادی
بیرجندرسا-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: آن‌همه دروغی که سرهم کردند چه ازنظر بسیاری از دانش‌های مادر که به خود نسبت دادند که مربوط به مسلمین قبل از آن‌ها بوده است و چه ازنظر افسانه‌هایی که به کشف امریکا نسبت داده بودند که گفته‌اند کریستف کلمب آن قاره را کشف کرد، همه دروغ پپردازی های خودشان بوده است و واقعیت نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید علیرضا عبادی صبح امروز در ديدار با فرماندهان ارتش مستقر در خراسان جنوبی به مناسبت هفته ارتش و 29 فروردین ضمن عرض تبریک بعثت رسول گرامی اسلام اظهار داشت: آنچه که امروز همه ملت‌های مختلف دنیا را بیش‌ازپیش از خواب غفلت بیدار می‌کند زنگ‌های خطر جهال و جنایتکاران بین‌المللی است که هیچ قانونی سرشان نمی‌شود.

وی افزود: سابقه تاریخی اروپا این است که سیاست و فرهنگ حاکم بر اروپا فاسد بوده و است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه در مسائل مختلفی که از تاریخ اروپا به دست می‌آید و اصولاً فرهنگ و تمدن یک چیز خلق‌الساعه نیست گفت: خیلی منابع در طول زمان می‌خواهد که یک فرهنگ قابل‌قبول باشد که در اروپا نبوده است.

حجت الاسلام عبادی بیان داشت: مسلمان‌هایی که در قرن سوم هجری وقتی امام رضا(ع) یک حدیث می‌خوانند 18 هزار قلم به دست حدیث را می‌نویسند درحالی‌که ایرانی‌ها قبل از آن هم این زمینه را داشتند و همین استقبال با رغبت ایران از اسلام علامت رشد آن‌ها بوده است.

وی تصریح کرد: اصولاً اروپایی‌ها چه دورانی که جهل داشتند و چه دورانی که بی‌دین بودند و چه دورانی که دین داشتند یا دانش به دست آوردند، بدتر شده‌اند که بهتر نشده‌اند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آن ها وقتی‌که دین داشتند دینشان مجموعه خرافات به اسم مسیحیت بوده و نمادش این بوده است که دانشمندان را می‌سوزاندند، گفت: امروز نیز یک سری خرافاتی سرهم کرده‌اند که به اسم مسیحیت و یهودیت است که این‌ها موجب ننگ حتی یک انسان عادی می‌شود.

خرافه پرستی در تلمود یهود متجلی است

حجت الاسلام عبادی اضافه کرد: مسئله این است که امروز هم خرافات به جای خود در جهت سوءاستفاده‌های دینی در تعلیمات تلمود یهود منشأ یک نژادپرستی خاصی که معتقدند انسان‌های دیگر مال شما یعنی یهودیان هستند، شده است.

وی گفت: به همین خاطر است که می‌بینیم 70 سال شده هر وقت و به هر کیفیتی مردم و بچه‌ها را می‌کشند و هیچ‌وقت وجدانشان ناراحت نمی‌شود، علمشان هم همین‌طور است و اقتصادشان هم هیچ کرامتی برای بشر قائل نیست.

امام جمعه بیرجند به اینکه یک درصد جمعیت نود و نه درصد ثروت را قبضه کرده و نود و نه درصد جمعیت باید با یک درصد ثروت زندگی کنند اشاره کرد و اعلام کرد: آنچه که برایشان مطرح است فقط پول و ثروت است و آنچه ما امروز به‌عنوان ایالات‌متحده امریکا مطرح می‌کنیم، آمریکا نیست، بلکه اروپایی هستند.

حجت الاسلام عبادی گفت: از آن‌همه دروغی که سرهم کردند چه ازنظر بسیاری از دانش‌های مادر که به خود نسبت دادند که مربوط به مسلمین قبل از آن‌ها بوده است و چه ازنظر افسانه‌هایی که به کشف امریکا نسبت داده بودند که گفته‌اند کریستف کلمب آن قاره را کشف کرد، همه دروغ پپردازی های خودشان بوده است و واقعیت نداشته است.

وی تصریح کرد: از گذشته در آن قاره آمدورفت داشته‌اند و کشف شده بود و آنجا هم تمدنی در حدود 100 میلیون نفر جمعیت داشته‌اند اما گفته می‌شود از این 100 میلیون نفر در آن زمان 80 میلیون نفر را قتل‌عام کردند و هر سال هم قدم نامبارکشان را بر آن مردم مظلوم جشن می‌گیرند.

امام جمعه بیرجند با تاکید برا اینکه از گذشته دور اروپایی‌ها در هرجایی که نفوذ کردند تمام تلاششان بر آلوده کردن مردم بوده است، گفت: روزی که ایران حدود 20 میلیون جمعیت و انگلیس سلطه داشت، مواد خوراکی را می‌سوزاندند و یک قحطی مصنوعی در کشور ایجاد کردند که نیمی از مردم به خاطر گرسنگی و بیماری از بین رفتند.

هیچ قانونی را نمی‌پذیرند

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه آن‌ها هیچ قانونی را نمی‌پذیرند و تمام حرف‌هایشان مکر و حیله است گفت: سازمان ملل و شورای امنیت و حقوق بشر و... همه دروغ است.

سلاح های شیمیایی را خودشان به صدام دادند

وی با اشاره به اینکه آن‌همه از صدام پشتیبانی کردند و سلاح‌های شیمیایی را خودشان به صدام دادند و مسلمان‌ها را به جان یکدیگر انداختند، یادآور شد: تمام این‌ها کلک بود و امروز هم این بازی که راه انداختند به‌وسیله عناصر خودشان در منطقه و کار خودشان است.

امام جمعه بیرجند با اشاره به حمله اخیر آمریکا به سوریه گفت: آن‌ها وقتی می‌بینند که کل تشکیلات تروریستی‌شان در حال نابودی است، از طرفی سازمان ملل برای تحقیق در یک امری که بازی است گروهی را به‌عنوان محقق می‌فرستند که مسئله استعمال مواد شیمیایی را بررسی کنند و از طرف دیگر موشک‌هایشان را روانه یک کشوری می‌کنند که خودش عضو سازمان ملل است، این چه معنی می دهد؟!

در حمله اخیر به سوریه، آمریکا به خفت کشیده شد

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه آن‌ها جرئت اینکه پنجه در پنجه کسی بیاندازند ندارند اما نادانی‌ها باعث می‌شود نادان‌ها به جان یکدیگر بیافتند و زمینه برای آینده خودشان فراهم می‌شود گفت: اگر بصیرت باشد آن‌ها هیچی نیستند همان چیزی که در حرکت دیروزشان می‌خواستند از قدرت نشان بدهند اما به خفت کشیده شدند.

وی با اشاره به همکاری ولیعهد عربستان با آمریکا و همدستانش گفت: برای همه آنهایی که ادعای مسلمانی می‌کنند یک تجدیدنظر لازم است چقدر باید این آدم(بن سلمان) از اسلام دور باشد که ابزار دست اروپا و امریکا باشد و علیه مسلمین فتنه کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: وقتی رئوسشان کسانی باشند که به تعبیر ترامپ گاو شیرده هستند پیروانشان هم گاوهای شیرده هستند.

حجت الاسلام عبادی بیان داشت: آن‌ها که غرض سلطه بر جهان دارند فقط با مسلمان‌ها مشکل ندارند اگرچه مسلمان‌ها در جهان هم حرف برای گفتن دارند و هم قدرت عظیمی هستند و الا برای آن‌ها مسلمان و غیرمسلمان هیچ فرقی نمی‌کند.

وی با بیان اینکه انسان‌های با بصیرت می‌دانند که اگر امروز جامعه‌ای از خودش دفاع نکند او را می‌خوردند، گفت: به شما نیروهای مسلح جمهوری اسلامی تبریک مضاعف می‌گویم که هم خود شما مرد هستید و هم مردم شما که هرگز تنهایتان نگذاشتند و نمی‌گذارند.

امام جمعه بیرجند با این اینکه ارتش مکتبی و سرفراز، ارتشی که شجره طیبه است و اهداف نظامیش عین اهداف عقیدتی و توحیدش است گفت: جهاد فریضه‌ای دینی است و دفاع از ناموس و شرف یک عقیده است.

حجت الاسلام عبادی خاطرنشان کرد: بنابراین اینجا هرکس برای عقیده خودش که ارزش‌ها و خدا و دین و ناموس و آزادی است جهاد می‌کند و همواره پشت سر پیامبران بوده‌اند و الان هم هستند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران