23. فروردين 1397 - 12:57
ابوشریف
بیرجندرسا- نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران ضمن اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با اعضای جنبش اسلامی در یک سال قبل،مطرح کرد: معظم له در آن دیدار فرمودند که "مسئله فلسطین،یک مسئله کاملا دینی است نه سیاسی " که این خط واقعی اسلام است.

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، ناصر ابو‌شریف نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران پیش از ظهر امروز در همایش علمای شیعه و سنی در بیرجند،اظهار داشت:بر اساس آیات  قرآن، شیعه و سنی هیچ فرقی با یکدیگر نداشته بلکه بر اساس قرآن،همه ما مسلمان هستیم.
وی با بیان این که خط مشی در زندگی افراد یک از اصول مهمی است که در زندگی اهمیت زیادی دارد،تصریح کرد:این که فرد در جامعه چطور باشد و چگونه زندگی کند،خیلی دارای اهمیت است.
نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران تبیین کرد: چگونه فردی را شیعه و سنی بخوانیم آن هم در حالی که از وهابیت و استکبار  به صورت تمام قد دفاع می کنند و یا خادم شیاطین هستند.
ناصر الشریف اضافه کرد: آنچه مذهب انسان را تعیین می کند،خط مشی انسان ها است که نباید از اهمیت آن غفلت شود.
وی با بیان این که همه ما چه شیعه و سنی از پیامبر(ص) و اولیای الهی تبعیت می کنیم،مطرح کرد: آنچه مسلم است آن است که نبردی که امروزه در جامعه شاهد آن هستیم،نبرد شیعه و سنی نیست بلکه یک نبرد کامل سیاسی است.

نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران ادامه داد: جای بسی تاسف است، که در جوامعی که انواع مذاهب در آن وجود دارد،این جنگ ها مذهبی تلقی می شوند ولی بایستی بر اساس آیه شریفه "واعتصموا بحبل الله جمیعا..."؛همه ما چه شیعه و چه سنی با یکدیگر اتحاد داشته باشیم و بایکدیگر رئوف و مهربان باشیم.
ناصرابوشریف به جنایت های داعش‌در جامعه نیز اشاره ای داشت و گفت:نباید گول ظاهر افراد را بخوریم چرا که داعشی ها همه آنان دارای ریش و محاسن بوده و حتی نماز می خوانند و ما هرگز گول ظاهرشان را نمی خوریم.

وی تاکید کرد: خط داعش،خط اسرائیل بوده و خط وحدت نیست‌.
ناصرابوشریف با اشاره به این که همه ما باید مسجدالاقصی،قدس و فلسطین را پاس بداریم،اظهار داشت: باید با دشمنان اسلام و مسلمین که همان یهودیان هستند با تمام وجود بجنگیم.
وی ضمن اشاره به ضرورت جنگ با صهیونیست ها،اذعان داشت: امروزه کسانی می توانند ادعای حضور در خط اسلام را داشته باشند که با استکبار و یهود بجنگند خواه شیعه باشند یا سنی.

نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران ضمن اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با اعضای جنبش اسلامی در یک سال قبل،مطرح کرد: معظم له در آن دیدار فرمودند که "مسئله فلسطین،یک مسئله کاملا دینی است نه سیاسی " که این خط واقعی اسلام است.

ناصرابوشریف یادآور شد:جای بسی تاسف است  که ولیعهد عربستان که همانند یک شاهزاده زندگی می کند ادعا کند که رژیم صهیونیستی در عربستان صاحب حق است و می تواند حکومت تشکیل دهد.
وی ادامه داد:خط واقعی اسلام ربطی به مذهب ندارد بلکه یک مسئله کاملا دینی است‌.

نماینده جنبش اسلامی فلسطین در ایران  تبیین کرد: در جهان عربی‌و اسلام این حکومت ها هستند که با رژیم صهیونیستی در ارتباط هستند و ملت ها در این خصوص،چندان اختیار ندارند به عنوان مثال ملت فلسطین بر خلاف ولیعهد آن،حامی ملت مظلوم فلسطین هستند.

ناصر ابوشریف‌در پایان متذکر شد:خط سیاسی ما خط قرآن کریم است و به آن افتخار می کنیم.
انتهای پیام/

نظرات کاربران