22. فروردين 1397 - 13:27
قائمی
بیرجندرسا-رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه تلاش داریم تا قبل از ماه رمضان 45 پروژه در استان افتتاح کنیم، گفت: مهم ترین تمرکز ما در پروژه ها افتتاح اورژانس بیمارستان شهید چمران شهرستان فردوس با حضور وزیر بهداشت تا قبل از ماه مبارک رمضان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، دکتر کاظم قائمی صبح امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از مهم ترین برنامه‌های ما در سال گذشته راه اندازی بیمارستان رازی و رادیوتراپی و شیمی درمانی مهر ایران بود.

وی افزود: از ابتدای راه اندازی مرکز رادیوتراپی در استان تا کنون 300 مورد رادیوتراپی و در شیمی درمانی 800 نفر درمان شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان بیرجند گفت: در حال حاضر آندوسکوپی در مرکز استان انجام و درمان مغز و نخاع در بیمارستان راضی انجام می‌شود و راه اندازی بخش سکته‌های مغزی نقاط ضعف در استان را برطرف کرده است.

قائمی افزود: دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به عنوان یکی از دانشگاه‌های موفق در همه زمینه ها بوده است و به عنوان دانشگاه برتر در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شده ایم.

وی با بیان اینکه از مهم ترین برنامه‌های ما تا قبل از ماه مبارک رمضان، افتتاح 45 پروژه با حضور وزیر بهداشت در استان است، اظهار داشت: مهم ترین تمرکز ما بر افتتاح اورژانس بیمارستان چمران بیمارستان فردوس است که اگر در سفر وزیر به استان وقت بود حتما مابقی پروژه ها هم افتتاح می‌شود.

قائمی افزود: بهسازی اورژانس بیمارستان شهرستان فردوس از اواخر مرداد ماه سال گذشت آغاز و در مدت 9 ماه تکمیل شد و از دیگر پروژه هایی که 45 پروژه است افتتاح سه کلینیک است.

انتهای پیام/

نظرات کاربران