22. فروردين 1397 - 13:21
بیرجندرسا-مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه لبخند زدن به استکبار جهانی مخالف خط ولایت است، گفت: ولایت مداری و ولایت پذیری از پیامهای شهیدان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی صبح امروز در مراسم تشییع باشکوه پیکر مدافع حرم شهید مرتضی بصیری پور اظهار داشت: شهدا رسالت خود را انجام داده و ملت ایران با روحیه شهادت طلبی هشت سال دفاع مقدس را با عزت واقعی سپری کرد.

وی با بیان اینکه عنصر اصلی شکست بزرگ داعش در سوریه و عراق، ولایتمداری و ولایت پذیری بوده است، افزود: باید ولایت مدار باشیم و گفتمان ولایت و دستورات ولایت مدنظر باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: امروز جبهه مقاومت وسیع بوده و به تعبیر مقام معظم رهبری هر جریانی که در برابر صهیونیست و مستکبران بایستد، بدون تعارف آنها را همراهی و کمک می‌کنیم.

رژیم صهیونیستی با ولایت مداری مردم نابود می‌شود

حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها به تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی و جنگ نرم هشدار داده اما برخی از این شهدارها سطحی برداشت کردند، افزود: رژیم صهیونیستی با ولایتمداری مردم نابود می‌شود.

وی بیان داشت: لبخند زدن به استکبار جهانی مخالف خط ولایت است اما متاسفانه برخی با نوع حرف زدن، تعامل و گفتمان خود به دشمنان امید می‌دهند، ولایت مداری و ولایت پذیری یکی از پیام های شهیدان بود که شهدا این پیام را به جهانیان رساندند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: روحیه ولایتمداری امروز جریان داعش را که اهداف گسترده ای در سوریه وعراق داشت نابود  کرده و هرچند هنوز تفاله‌هایی از آنها در سوریه و عراق هستند.

دل بستن به استکبار و لبخند زدن، زمینه امید برای دشمن است

 حجت الاسلام نوفرستی با اشاره به اینکه دل بستن به استکبار و لبخند زدن به مستکبران جهانی زمینه‌های امید دشمن برای رسیدن به اهداف خود را فراهم می‌کند، افزود: استکبار جهانی برنامه ریزی کرده بود تا سال 2025 کدخدای جهان باشد، اما آنها هر روز از مسلمانان سیلی می‌خورنند.

وی با بیان اینکه اگر آموزه‌های دینی و فرمان ولایت را اطاعت کنیم به‌طور قطع استکبار جهانی مانند ۴۰ سال گذشته از جمهوری اسلامی سیلی می‌خورد، اظهار داشت: آن‌هایی که حرف از اجباری بودن حجاب می‌زنند اهداف دشمنان را پیاده می‌کنند چراکه حجاب جزو دین است و خانواده‌ها را از آسیب نگه می‌دارد.

حجت الاسلام نوفرستی بیان داشت: در ایام نوروز امسال برخی از حرکت‌ها که بیانگر تهاجم و شبیخون فرهنگی بود و قبل از انقلاب اسلامی در میان مسلمانان جایگاهی نداشت در استان به نام نوروز انجام شد و بسیاری از هزینه‌هایی که می‌شود فرهنگ طاغوت و ابتذال است، ما از آن‌هایی که آگاهانه و ناآگاهانه زمینه‌های عفت‌زدایی و دین‌زدایی در استان و کشور را دنبال می‌کنند اعلام برائت می‌کنیم.

وی با اشاره به اولین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: هر خانواده‌ای شایسته این نمی‌شود که فرزندانی را تربیت کنند که در جبهه مقاومت به خوبی بدرخشند.

انتهای پیام/

 

نظرات کاربران