20. فروردين 1397 - 11:36
فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی:
برنامه های هفته ارتش در خراسان جنوبی
یوسفی
بیرجندرسا-فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی با بیان اینکه به مناسبت هفته ارتش برنامه های مختلفی پیش بینی شده است، ادامه داد: این برنامه ها از روز جمعه 24 فروردین با برگزاری پیاده روی خانوادگی به سمت بند دره و شرکت در نماز عبادی و سیاسی جمعه آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،امیر قوام یوسفی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی وقتی پیروز شد نیاز به حراست و سرباز داشت و ارتش جمهوری اسلامی که همراه مردم شده بود از همان ابتدا در سایه رهبری امام خمینی (ره) کار خود را شروع کرد.

 

وی با بیان اینکه ارتش به دلیل بدنه مردمی گزینه مناسبی برای حراست از انقلاب اسلامی بود، افزود: در همین راستا 29 فروردین به نام روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی قهرمان نامگذاری شد.

 

فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی گفت: در راستای قدرت دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران، نیروهای مسلح و حضور در صحنه مردم یکی از شاخص های قدرت دفاعی ایران است که لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

 

امیر یوسفی تاکید کرد: قدرت دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران روز به روز افزایش می یابد و ارتش جمهوری اسلامی توانمند با تمام قدرت در رکاب ولایت برای دفاع از کیان انقلاب و نظام اسلامی ایستاده است.

 

وی با اشاره به سالروز شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی، عنوان کرد: به همین مناسبت مراسمی ساعت 10 روز پنج شنبه 23 فروردین ماه با سخنرانی آیت الله سلیمانی، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان در محل مسجد امام حسین علیه السلام بیرجند برگزار خواهد شد.

 

فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی با بیان اینکه به مناسبت هفته ارتش برنامه های مختلفی پیش بینی شده است، ادامه داد: این برنامه ها از روز جمعه 24 فروردین با برگزاری پیاده روی خانوادگی به سمت بند دره و شرکت در نماز عبادی و سیاسی جمعه آغاز می شود.

 

امیر یوسفی از برگزاری رژه اقتدار و نمایش توانمندی های نیروهای مسلح در استان به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در ۲۹ فروردین ماه خبرداد و بیان کرد: دیدار با نماینده ولی فقیه، میثاق با شهدا و دیدار با خانواده شهدا، ویزیت و ارائه خدمات پزشکی رایگان، اهدای خون، برگزاری جشن میلاد حضرت رسول اکرم (ص)، محفل انس با قرآن، مسابقه کتابخوانی و مقاله نویسی، دیدار با محرومین و تکریم جانبازان از دیگر برنامه ها اجرایی به مناسبت هفته ارتش در استان خراسان جنوبی است.

 

وی غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام، دیدار با خانوادههای شهدا وبرگزاری مسابقات فرهنگی وقرآنی را از دیگر برنامه های هفته ارتش در خراسان جنبوی دانست واظهار داشت:ارتش دارای سابقه روشنی است و ارتش جمهوری اسلامی ایران با همراهی مردم توانست ستون فقرات رژیم ستم‌شاهی را بشکند.

امیر یوسفی با بیان اینکه نیروهای مسلح همواره پا در رکاب ولایت برای دفاع از انقلاب اسلامی ایستاده است، افزود: با توجه به سالروز شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی باید یاد و خاطره سهدا زنده نگهداشته شود و باید بتوانیم در این راه حرکت کرده زیرا زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از مقام شهدا نیست.

انتهای پیام/

نظرات کاربران