15. فروردين 1397 - 13:54
جاوید
بیرجندرسا-شهردار بیرجند گفت: در سال 96 تا قبل از مسئولیت بنده، بودجه شهرداری 40 درصد محقق شده بود اما با تلاش هایی که انجام شد بالای 50 درصد بودجه محقق شد و بودجه امسال نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، محمد علی جاوید صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: در مدت 4 ماه اخیری که بنده به عنوان شهردار بیرجند منصوب شدم برنامه ریزی های مختلفی انجام شده است.

وی با بیان اینکه تلاش های شهرداری همواره در راستای رضایت شهروندان است، افزود: خوشبختانه هماهنگی و همراهی لازم وجود دارد و عمده هدف ما این است کارها خوب متناسب و در شان مردم باشد.

شهردار بیرجند گفت: در مدتی که در مسئولیت شهردار بیرجند هستم کارهای خوبی در شهرداری رقم خورده و 13 میلیارد تومان از معوقات مردم، پیمانکاران و همکاران را پرداخت کردیم و علاوه بر آن تلاش شد حقوق مزایای کارکنان را پرداخت کنیم و برنامه ریزی های خوبی انجام شده است.

جاوید افزود: در سال 96 تا قبل از مسئولیت بنده، بودجه شهرداری 40 درصد محقق شده بود اما با تلاش هایی که انجام شد بالای 50 درصد بودجه محقق شد.

وی با بیان اینکه بودجه امسال نسبت به سال گذشته 15 درصد افزایش دارد، اظهار داشت: برنامه ریزی ها و تلاش ها در خصوص امورات فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، عمرانی، فضای سبز زیباسازی، بازارچه ها و شفافیت برنامه ریزی است و تلاش می کنیم بتوانیم اموری که برنامه ریزی می کنیم را تکمیل کنیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران