28. اسفند 1396 - 10:23
لاتاری
بیرجندرسا-مدیر سینما بهمن بیرجند گفت: با اشاره به اکران فیلم "به وقت شام" در اکران‌های نوروزی، گفت: ساعت ۱۴:۳۰ و ۲۰ هر روز زمان پخش این فیلم خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حسین واحدی امروز در گفت‌و گو با فارس، اظهار داشت: در اکران‌های نوروز 97، سینما بهمن بیرجند اکران سه فیلم را خواهد داشت.

وی با اشاره به اکران فیلم "به وقت شام" در اکران‌های نوروزی، گفت: ساعت 14:30 و 20 هر روز زمان پخش این فیلم خواهد بود.

مدیر سینما بهمن بیرجند با بیان اینکه پخش فیلم مصادره را در سانس  18 و 22 خواهیم داشت، افزود: زمان پخش فیلم فیلشاه نیز در سانس‌های ساعت 13 و 16.30 خواهد بود.

واحدی خاطرنشان کرد: به علت محدودیت فضا و اینکه تک سالن هستیم اکران فیلم لاتاری را در روزهای ابتدایی نوروز نخواهیم داشت و احتمال اکران این فیلم از 10 فروردین وجود دارد.

 وی با بیان اینکه اکران‌های نوروزی از امروز آغاز شده است، گفت: سال گذشته استقبال مردم از فیلم‌ها در ایام نوروز خوب بود و امسال نیز با توجه به اکران فیلم‌های جشنواره فجر امیدواریم شاهد استقبال مردم از این فیلم‌ها باشیم.

مدیر سینما بهمن بیرجند یادآور شد: سالن سینما بهمن در هر سانس پذیرای 260 نفر از سینمادوستان خواهد بود.

واحدی با اشاره به افزایش استقبال مردم از سینما در سال 96 گفت: انتظار داریم نخبگان فرهنگی به ترویج فرهنگ سینما رفتن کمک کنند تا شاهد صندلی‌های خالی سینما نباشیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران