23. اسفند 1396 - 11:34
مدیر مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند عنوان کرد
29 نفر آمار مصدومان چهارشنبه سوری در خراسان جنوبی
چهارشنبه سوری
بیرجندرسا-مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: آمار مصدومان چهارشنبه سوری در خراسان جنوبی 29 نفر می باشد که از این تعداد، ۱۷ نفر در شهرستان بیرجند و مابقی در شهرستان های استان بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، علی دلخروشان، صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مجموع آمار مصدومان چهارشنبه سوری در خراسان جنوبی 29 نفر می باشد که از این تعداد، ۱۷ نفر در شهرستان بیرجند، ۹ نفر در شهرستان قاینات، یک نفر در شهرستان زیرکوه، یک نفر در شهرستان فردوس و ۱ نفر در شهرستان نهبندان بوده‌اند .

وی با بیان اینکه ۲۶ نفر از مصدومین مرد و سه نفر زن بودند، افزود: اکثر این مصدومین بین ۱۵ تا ۲۵ سال بودند که بر اثر ترقه و آتش و به صورت سوختگی درجه ۱ و بریدگی و خراشیدگی در نواحی صورت ، دست و چشم بوده است.

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به وضعیت درمانی مصدومان، گفت: ۱۷ نفر از مصدومین توسط کارشناسان اورژانس در محل حادثه به صورت سرپایی درمان شدند و 12 نفر با آمبولانس های اورژانس و خودروهای شخصی به بیمارستان ها اعزام شدند.

  دلخروشان یادآور شد: ۱۱ نفر از مصدومین در بخش های اورژانس بیمارستان به صورت سرپایی درمان و ترخیص شدند و یک نفر نیز که شب گذشته در بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع)بیرجند بستری شده بود؛ با وضعیت مناسب ترخیص شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران