22. اسفند 1396 - 10:33
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی
اهداف شهدا را طی کنیم/زیر بار توقعات استکبار نرویم
حجت الاسلام عبادی بنیاد شهید
بیرجندرسا-نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اهداف دین ارزش‌های انسانی کمک به محرومان، جنگ با مستکبرین است گفت: شهدا و ايثارگران کار بزرگی انجام دادند، نقش‌آفرینی کردند و ما امروز باید در برابر تهاجمات فرهنگی ایستادگی کنیم وزیر بار توقعات استکبار نرفته و آن را خنثی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت‌الاسلام سید علیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کارکنان و تعدادی از جانبازان دفاع مقدس اظهار داشت: مالک حقیقی جهان هستی خدا است و مالکیت‌های بعدی در رده‌های اعتباری است.

وی با بیان اینکه برای مدیریت زندگی این جهان خداوند اذن مالکیت داده است، افزود: چیزهایی که از آن خدا است خدا هم خریدار مال خویش است.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر کسی از ما بپرسد که می‌خواهیم عمر شما را معامله کنیم، تعجب خواهیم کرد زیرا عمر را نمی‌توان قیمت کرد و اگر عمر همراه با گناه باشد، انسان سخت است عمری بالغ‌بر 80 سال گناه را باید پاسخ‌گو باشد.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه خداوند معامله زیبایی کرده جان مال شما را می‌خرد و آن‌هایی هم که از این فرصت به‌موقع استفاده کردند، سود بردند، افزود: شهدا به جبهه رفتند و درست به‌موقع وقت‌شناسی کردند و برای خود، خانواده و کشور افتخارآفرینی کردند.

وی بیان داشت: شهدا شفاعت کننده برای ما هستند اگر شایسته باشیم، طبعاً آن‌هایی که این‌گونه معامله کردند آن‌ها به ما نیاز ندارند بلکه ما به آن‌ها نیاز داریم آن‌ها دریک راه هدف بزرگ را انتخاب کردند اما حال نوبت به ما رسیده است.

امام‌جمعه شهرستان بیرجند گفت: باید فرصت را غنیمت شمرده و آنچه مرتبط با شهدا، خانواده آن‌ها است گره‌گشایی کنیم زیرا بالاتر از همه‌چیز این است که نباید بگذاریم پرچم آن‌ها روی زمین بماند.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه شهادت در راه هدف است و هدف خدا است، افزود: هدف آن‌ها بزرگ است که به مسیر این‌قدر ارزش می‌دهد و پرچم عدالت‌خواهی، علم، فقه، راه انبیا و نجات نوع بشر است.

وی بیان داشت: باید اهداف شهدا را طی کنیم و نگذاريم فرصت از دست رود که اگر از عمر در راه خدا بهره ببریم موفق هستیم.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اهداف دین ارزش‌های انسانی کمک به محرومان، جنگ با مستکبرین است گفت: شهدا و ايثارگران کار بزرگی انجام دادند، نقش‌آفرینی کردند و ما امروز باید در برابر تهاجمات فرهنگی ایستادگی کنیم و زیر بار توقعات استکبار نرفته و آن را خنثی کنیم.

حجت الاسلام عبادی خاطرنشان کرد: ما با شهدا بیعت کردیم و تا آخرین لحظه ایستاده‌ایم، اهداف خود را از دست نمی‌دهیم اما با توجه به راه و قانون برخی مسئولان  نسبت به خانواده‌های شهدا مضایقه می‌کنند که باید گفت ننگ بر آن‌ها که خیلی بی‌سعادت هستند.

انتهای پیام /

نظرات کاربران