20. اسفند 1396 - 9:33
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی:
ایجاد اشتغال برای 9 هزار متقاضی خراسان‌جنوبی/ 97 درصد تعهد اشتغال محقق شد
اشرفی
بیرجندرسا-سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی تعهد اشتغال خراسان جنوبی برای سال جاری را ۱۰ هزار و ۲۳۳ نفر عنوان کرد و گفت: تاکنون برای ۹ هزار و ۹۴۳ نفر نیز اشتغال ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، غلامرضا اشرفی شنبه شب در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک ها و شورای اشتغال خراسان جنوبی بیان کرد: میزان تحقق تعهد اشتغال استان، ۹۷ درصد است.

وی تعهد اشتغال خراسان جنوبی برای سال جاری را ۱۰ هزار و ۲۳۳ نفر عنوان کرد و گفت: تاکنون برای ۹ هزار و ۹۴۳ نفر نیز اشتغال ایجاد شده است.

اشرفی با بیان اینکه طی جلسه ای با حضور دستگاه های اجرایی، ۳۵ طرح اشتغال با مبلغ ۲۰ میلیارد تومان در استان تصویب شده است، گفت: از این تعداد، هشت طرح مربوط به میراث فرهنگی، دو طرح مربوط به حمل و نقل، ۲۳ طرح مربوط به جهاد کشاورزی و دو طرح نیز مربوط به صنعت و معدن بوده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای ایجاد اشتغال بیان کرد: اجرای طرح مهارت آموزی از جمله این اقدامات بود که در راستای آن،  آموزش ۹۶۰ کارآموز تحت عنوان این طرح پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۶۸۲ نفر برای اجرای این طرح جذب شده اند، ادامه داد: میزان تحقق این طرح ۱۲۲ درصد بوده است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی اجرای طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی برای دو هزار و ۲۵ نفر را از دیگر طرح های پیش بینی شده دانست و گفت: تاکنون ۴۵۰ نفر نیز برای اجرای این طرح جذب شده اند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران