19. اسفند 1396 - 21:41
در مراسمی باحضور مدیرکل فرهنک و ارشاد اسلامی و فرماندار درمیان
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد درمیان منصوب شد
بیرجندرسا-در آیین تکریم و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان حاجی قدیر قیاسی؛تکریم و محمد فاضلی؛ معارفه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، صبح امروز ١٩ اسفندماه جاری با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی و فرماندار درمیان، سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان درمیان معارفه شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم با اشاره به اهمیت توجه به حوزه فرهنگ و هنر اسلامی بیان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل ماموریت هایی که دارد بسیار جایگاه حساسی است و به نوعی دارای چندین وجه مختلف است.

وی افزود: شورای فرهنگ عمومی یک ظرفیت بی بدیل است که باعث رصد برنامه های مختلف می شود و مصوبه های آن نیز اجرایی است و خوشبختانه نماینده ولی فقیه با حساسیت جلسات و مصوبات را رصد می کنند.

محبی با اشاره به شرایط خاص شهرستان درمیان و ترکیب جمیعتی گفت: برگزاری فعالیت های فرهنگی و هنری در این شهرستان نسبت یه دیگر شهرستان های استان حساسیت بیشتری دارد پس می طلبد با دقت و نظر بیشتری در دستور کار قرار گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به ظرفیت های خوب این شهرستان به دلیل مرزی بودن اشاره کرد و افزود: هنرمندان این شهرستان شخصیت های برجسته ای هستند که باید به آنان بها داده شود.

گفتنی است؛ در این مراسم از زحمات حاجی قدیر قیاسی رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درمیان تقدیر و محمد فاضلی به عنوان مسئول جدید این اداره معرفی شد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران