19. اسفند 1396 - 14:35
تقی زاده
بیرجندرسا-جلسه شورای شهر بیرجند حضور حداکثری اعضا برگزار و در آن به ضرورت حضور نماینده دستگاه های اجرایی در جلسه تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، صبح شنبه جلسه شورای شهر بیرجند با حضور اعضای شورا برگزار شد و طی آن به حضور دستگاه‌های اجرایی برای رفع هر چه بهتر و بیشتر مشکلات مردمی تاکید شد.

رئیس شورای اسلامی بیرجند در این جلسه بیان کرد: باید تدبیری اندیشیده شود که جلسات مردمی در مساجد با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی برگزار شود.

ابراهیم تقی زاده با بیان اینکه حضور دستگاه های اجرایی نقش بسزایی در حل مشکلات مردم دارد، افزود: بنابراین مسئولان و یا نماینده آن ها باید در دیدارهای مردمی شورای شهر نیز حضور داشته باشند.

وی با اشاره به ایجاد کتابخانه سیار روستایی بیان کرد: بر اساس قوانین، شهرداری می‌تواند در پنج درصد از فضای سبز، ساختمان احداث کند.

تقی زاده ادامه داد: پیشنهاد احداث کتابخانه در بخشی از این ۵ درصد، در تعدادی از پارک‌های بیرجند مطرح شده که نیاز به بررسی بیشتری دارد.

عضو شورای شهر بیرجند هم در این جلسه بیان کرد: نمایندگان دستگاه‌های اجرایی باید در جلسات و دیدارهای مردمی اعضای شورای شهر حضور داشته و پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

طاهری با بیان اینکه شورای شهر به تنهایی نمی تواند پاسخگوی مشکلات مردمی باشد، افزود: حضور مسئولان در جلسات می تواند بخش اعظمی از سوالات شهروندان را پاسخ دهد.

وی با اشاره به اهمیت فضای سبز بیرجند بیان کرد: حفظ فضاهای ورزشی اولویت شورای شهر بیرجند است و نمی‌توان این مکان‌ها را تبدیل به هیچ کاربری دیگر کرد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران