19. اسفند 1396 - 11:21
دستور استاندار خراسان جنوبی بر توسعه روحیه نقدپذیری در سطح مدیران استان
مدیران دستگاه های اجرایی باید به پاسخگویی منطقی به سئوالات بپردازند
مروج الشریعه
بیرجند رسا- استاندار خراسان جنوبی به معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مبنی بر توسعه روحیه نقدپذیری در سطح مدیران دولت تدبیر و امید در استان خراسان جنوبی دستور ویژه داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، محمد مهدی مروج الشریعه در نامه ای به علی اسماعیلی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری بر توسعه روحیه نقدپذیری در سطح مدیران دولت تدبیر و امید در استان خراسان جنوبی تاکید کرد.

 در این نامه آمده است:

اخیرا یکی از مدیران کل استان از مدیریت یکی از کانالهای اطلاع رسانی به دستگاه قضایی استان شکایت کرده .اگر قرار به طرح شکایت بود شاید استانداری به خاطر درج مطالب و نقدهای منصفانه و غیرمنصفانه و نیش کنایه های مترتب برآن توسط آن برادر عزیز بسیار ذیحق تر بود اما اینجانب نه تنها هرگز به همکاران استانداری اجازه طرح مسایل در محاکم حقوقی را ندادم بلکه با دقت تمام مطالب ایشان و سایر نقادان را مطالعه و بررسی و آن بخش را که نقد منصفانه ای تشخیص دادم مورد توجه قرارداده و تذکرات لازم را به دستگاههای اجرایی استان به اشکال مختلف اعلام کرده ام.

مدیران دستگاههای اجرایی استان باید با جدیت تمام به پاسخگویی منطقی به سئوالات ، شبهات و ایرادات وارده در رسانه های مکتوب و فضای مجازی از طریق روابط عمومی های خود بپردازند تا شاهد شکوفایی بیش از پیش دموکراسی و فضای با نشاط نقد و نقادی و گویش سخن و گفتگو برای مردم بزرگوار استان باشیم.

 مدیران استان به جای مراجعه به محاکم قضایی، ظرفیت شنیداری و شکیبایی انتقاد پذیری و قدرت پاسخگویی خود را ارتقا دهند که این از مولفه های حکمروایی شایسته در مدیریت جمهوری اسلامی ایران است.

از صاحبان قلم و مطبوعات و ناشرین مطالب در فضای مجازی، رعایت عدل و انصاف و ضوابط و قوانین و اخلاق مداری حرفه ای را خواهانم .

از مدیر شاکی مجدانه می خواهم که نسبت به اعلام رضایت و بازپس گیری شکایت خود بصورت شفاف اقدام کند .از قاضی تجدید نظر مصرانه تقاضامندم با رأفت و عطوفت و عدالت اسلامی در دادگاه تجدید نظر مساعدت فرمایند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران