17. اسفند 1396 - 9:25
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی:
بعید می‌دانم طرح اعاده اموال نامشروع رأی نیاورد
فرهاد فلاحتی
بیرجندرسا-نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه عدالت اجتماعی ضعیف هستیم و ضعف‌هایی وجود دارد و این موضوع به دلایل متعددی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، فرهاد فلاحتی امروز در گفتگو با فارس، اظهار داشت: تاکنون تعداد زیادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح اعاده اموال نامشروع را امضا کرده‌اند.

وی افزود: میزان رضایتمندی مردم از این طرح پس از تصویب به اجرای قاطعانه و دقیق آن برمی‌گردد.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه خیلی از این قوانین ‌خوب از قبل در کشور بوده که چون به خوبی اجرا نشده این مسائل پیش آمده و ما مجبوریم اکنون قوانینی از این دست را به مجلس بیاوریم.

فلاحتی بیان کرد: اگر این طرح با ملاحظه همه جوانب به تصویب برسد و محکم اجرا شود اعتماد مردم را به دنبال خواهد داشت و بین مسؤولین پاک‌دست و ناپاک تمایز برقرار می‌شود و مردم به این تشخیص دقیق و شفاف بین افراد می‌رسند که چه کسانی در طول این چهار دهه پاک زندگی کرده‌اند و خدمت کرده‌اند و چه کسانی به آلاف و الوفی رسیده‌اند و ثروتی به هم زده‌اند.

وی ادامه داد: امیدواریم این طرح به اجرا برسد و بدون مشکل باشد و نتایج آن را مردم ببینند.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: به عقیده من مشکلی در تصویب این طرح وجود ندارد و بعید می‌دانم از دستور کار خارج و یا رأی نیاورد اما مجلس طبیعتاً وارد فضای کارشناسی می‌شود و از منظرهای مختلف این طرح را بررسی می‌کنند و باید اینگونه باشد تا نقاط ضعف طرح و کاستی‌ها دیده و اصلاح شود و یک قانون همه‌جانبه به وجود آید.

فلاحتی خاطرنشان کرد: در حوزه عدالت اجتماعی ضعیف هستیم و ضعف‌هایی وجود دارد و این موضوع به دلایل متعددی است.

وی ادامه داد: عدالت اجتماعی از اهداف اولیه در نظام است و باید علاج شود و باید به دنبال راهکارهای عملی برای تحقق آن باشیم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران