16. اسفند 1396 - 17:17
در ارزیابی فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای
خراسان‌جنوبی بارشد ۳ پله‌ای در جایگاه پنجم کشور ایستاد
مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای
بیرجندرسا-هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی در ارزیابی عملکرد سال ۹۶ فدراسیون با ۳ پله رشد در جایگاه پنجم کشور قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی در ارزیابی عملکرد سال 96 فدراسیون به عنوان هیات برتر کشور معرفی شد.

شاخصه‌هایی چون میزبانی مسابقات قهرمانی کشور، تعداد ورزشکاران اعزامی به رقابت‌های بین‌المللی و ملی و کسب مدال‌های رنگی، فعالیت‌های فرهنگی و توسعه ورزش همگانی، میزان پاسخگویی، ثبت اطلاعات و داشتن اتوماسیون اداری، برگزاری دوره‌های آموزشی و کرسی در فدراسیون از موارد مدنظر فدراسیون در ارزیابی عملکرد هیات‌های استانی بوده است.

هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی در ارزیابی سال 95 فدراسیون رتبه هشتم کشوری را داشت که در سال 96 با رشد 3 پله‌ای، جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد.

کردستان، خراسان‌رضوی، یزد و کرمانشاه در ارزیابی عملکرد سال 96 فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای به ترتیب رتبه‌های اول تا چهارم را به خود اختصاص داده‌اند.

کسب رتبه نخست تیم پهلوانی و زورخانه‌ای پیشکسوتان خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور، فاتح رقابت‌های مرشدی کشور، میزبانی سومین دوره مسابقات هنرهای فردی و زورخانه‌ای کارگران کشور، میزبانی نهمین جشنواره قهرمانی ورزش باستانی و زورخانه‌ای دانش‌آموزان کشور، کسب چندین کرسی مدیریتی در فدراسیون و برگزاری "جشن گلریزان" از جمله فعالیت‌های شاخص هیات پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی در سال 96 می‌باشد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران