15. اسفند 1396 - 7:33
رحمانی
بیرجندرسا- امام جمعه شهرستان قاین گفت: از نمایندگان ‌بابت طرح بسیار خوب و مطابق با عدل "اعاده اموال نامشروع" تقدیر می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام والمسلمین علی رحمانی درگفت وگو با تسنیم اظهار داشت: طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» اقدامی بسیار خوب و مطابق با عدل است.

وی با اشاره به ضمانت اجرایی طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» افزود: نمایندگان مجلس باید برای اجرای این طرح راهکارهایی پیش‌بینی کنند.

امام جمعه شهرستان قاین با بیان اینکه از ابتدای انقلاب طرح های مشابه این طرح به تصویب رسیده ‌اما اجرایی نشده است بیان کرد: اجرایی نشدن طرح‌ها جزو آسیب‌ها و آفت‌های طرح‌ها‌ست.

رحمانی تصریح کرد: بنابراین اگر نمایندگان بخواهند طرحی را به تصویب برسانند و زمانی را بگذرانند اما ضمانت اجرایی نداشته باشند کار بیهوده‌ای است.

رحمانی با بیان اینکه علت مخالفت برخی با اجرای این طرح به دلیل محدودیت هایی که این طرح برای آنان ایجاد می کند است تصریح کرد: این طرح طرح بسیار خوبی است و بعید می دانم کسانی باشند که با اجرا شدن این طرح مخالفت کنند.

وی با اشاره به عدم احتمال رد شدن این طرح خاطرنشان کرد: بنده بعید می‌دانم این طرح رد شود مگر اینکه جهت شرعی داشته باشد در غیر این صورت دلیلی برای رشد شدن این طرح وجود ندارد.

انتهای پیام/

نظرات کاربران