14. اسفند 1396 - 8:47
معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی:
نیروی هوایی پیشرو در اقتدار نظام و انقلاب است
اسماعیلی
بیرجندرسا-معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان این که نیروی هوایی نقش موثری در پیروزی انقلاب اسلامی داشت، گفت: نیروی هوایی پیشرو در اقتدار نظام و انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، علی اسماعیلی شامگاه یکشنبه درمراسم تجلیل از خانواده های معزز شهدا و کارکنان پایگاه هوایی سرلشکر سید حسین حسینی که در سالن اجلاس دانشگاه پیام نور بیرجند برگزار شد، اظهار کرد: شخصیت اهل بیت(ع) یک شخصیت استثنایی است که با وجود این که این که همه محافل و مراسم مذهبی برپا می شود و در خصوص اهل بیت پیامبر(ص) سخن گفته می شود بازهم مشاهده می کنیم که مقام آن ها ناشناخته می ماند.

وی با اشاره به این که حضرت فاطمه زهرا(س) تمام زندگی اش را وقف اسلام و رسیدگی به محرومان و مستضعفان کرد، یادآور شد: در عظمت این بانوی بزرگ همین بس که سوره کوثر در وصف ایشان نازل شده است.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: جای بسی افتخار است که الگوی زنان و مادران ما شخصیتی همچون حضرت فاطمه زهرا(س) است.

اسماعیلی با بیان این که شهدا نقش برجسته ای در پیروزی انقلاب اسلامی داشته اند، عنوان کرد: جوانان غیرتمند ایران اسلامی با آغاز جنگ تحمیلی، جان خویش را خالصانه در طبق اخلاص گذاشتند تا امروز ملت ایران در آسایش و امنیت کامل زندگی کنند بنابراین پاسداری از خون مطهر شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، وظیفه تمام مسئولان و مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان این که نیروهای مسلح سربازان جان بر کف اسلام هستند، متذکر شد: آنان حافظ منافع مردم ایران و همچنین حامی همه مستضعفان دنیا هستند.

 اسماعیلی ضمن اشاره به این که پیروزی انقلاب اسلامی شیعیان را به عنوان یک ملت مکتب دار و مبارز در سطح جهان معرفی کرد، اذعان داشت: این انقلاب نشان داد که شیعیان نگاهشان مبارزه با ظلم، ستم، امپریالیسم جهانی و استکبارگران بوده و این ملت همواره در این راه گام برمی دارند.

وی با بیان این که نیروی هوایی در تمامی ادوار انقلاب و عملیات های جنگ تحمیلی نقش موثر و بسزایی داشته است، یادآور شد: حضور افسران نیروی هوایی در جریان ورود امام راحل(ره) در مقام حلقه اول محافظان و در ادامه حضور در محل اقامت امام خمینی(ره)، بیعت و همراهی با ایشان سبب شد که انقلاب زودتر به ثمر برسد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: شهدای بزرگی همچون شهید کشوری که از شهیدان ارتش و نیروی هوایی هستند در دامان مادران پیرو مکتب فاطمه زهرا(س) پرورش پیدا کرده اند و آن افتخارات بزرگ را در جنگ نابرابر برای ایران اسلامی رقم زدند.

اسماعیلی اضافه کرد: امروزه نیروی هوایی علی رغم همه بی مهری ها و تحریم ها علیه ملت ایران، در اوج اقتدار و آمادگی برای دفاع از کیان ایران اسلامی هستند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران