13. اسفند 1396 - 10:50
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد
ارسال 118 اثر از 17 استان کشور به جشنواره ملی مجسمه های نمکی تالاب کجی
بیرجندرسا-معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: 118 اثر در قالب 90 گروه به جشنواره ملی مجسمه های نمکی تالاب کجی ارسال شد که از میان آنها 25 گروه برای مرحله پایانی انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، 

سید علی زمزم با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به این جشنواره ٢٥ بهمن ماه سالجاری پایان یافت گفت: ١١٨ اثر  در قالب ٩٠ گروه از ١٧ استان به دبیرخانه دومین جشنواره ملی مجسمه های نمکی تالاب کجی استان ارسال شد که از این تعداد در نهایت ٢٥ گروه برای داوری نهایی انتخاب شد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه طاهر شیخ الحکمایی،هادی عرب نرمی و محمد بهرامی هیات داوران جشنواره را تشکیل می دهند خاطرنشان کرد: مرحله اولیه داوری جشنواره انجام شد و ٢٥ گروه برای مرحله پایانی جشنواره انتخاب شدند.

وی تصریح کرد: بر اساس رای هیات داوران طرح ابوالفضل روان بخش از خراسان جنوبی، آتنا ظهیری از تهران، احسان گرمسیری از تهران، احمد سلیمانی از تهران، اردشیر محرابی از همدان، امیر حسین کولیوند از لرستان، امین مهرآفرین از تهران، بهزداد آقاپور از آذربایجان شرقی، بهمن چگنی از البرز، پریا تاجیک از البرز، حدیث رنجبر از خراسان جنوبی، رضا یوسفی از تهران، سعید محمودی از یزد، ضرغام فتحعلی زاده از آذربایجان شرقی، علیرضا پویایی مهر از تهران فاطمه زمانی کیا از البرز، مجتبی دهش از کرمان، محمد جواد جعفری از تهران، مرتضی دستجردی از خراسان رضوی، مرضیه دربانیان از سمنان، مریم ابراهیمی از تهران، مصطفی محسنی از خراسان رضوی، مهدی هاشمی از خراسان جنوبی، هادی پیروی از خراسان رضوی، مرضیه کریمی از تهران، به بخش پایانی و مرحله حضوری جشنواره راه یافتند.

وی تصریح کرد علاوه بر ٢٥ گروه منتخب هیات داوران ٥ گروه از برگزیدگان دوره های قبل جشنواره نیز در بخش رقابتی دعوت خواهند شد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه ٢٣ و ٢٤ فروردین ماه ٩٧ مرحله حضوری و اختتامیه جشنواره برگزار خواهد شد خاطرنشان کرد: هر هنرمند می تواند در مرحله نهایی یک نفر را به عنوان دستیار معرفی و همراه داشته باشند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران