12. اسفند 1396 - 16:42
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی:
استفاده از ظرفيت و توانمندی های بومی استان در دستور کار دستگاه ها قرار گيرد
بیرجندرسا-معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: دستگاه هاي اجرايي بايد زمينه ارائه خدمات گسترده و مطلوب برای مسافران نوروزی را بيش از پيش فراهم نمايند و باید استفاده از ظرفيت های بومی استان در دستور کار دستگاه ها قرار گيرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا سيد مجتبي علوي مقدم، ظهر امروز در جلسه ستاد اجرائي خدمات سفر اظهار داشت: دستگاه هاي اجرايي بايد زمينه ارائه خدمات گسترده و مطلوب برای مسافران نوروزی را بيش از پيش فراهم نمايند.

 با اشاره به کمبود راهنمای مشخص در سطح شهر بيرجند برای مسافران، افزود: در خصوص نصب تابلوهاي راهنمايی در شهر لزوماً مشاوره های لازم با افراد صاحب نظر اخذ شود تا مسافران و مردم دچار مشکل نشوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی، با بيان اينکه اگر به موضوع نصب تابلو و نظافت و پاکيزگی کم توجهي صورت گيرد مشكلاتي برای مسافرين نوروزی ايجاد خواهد شد، افزود: موضوع احداث و پاكيزگی سرويس های بهداشتی بايد جزو خدمات اولويت دار شركت فرآورده های نفتی در جايگاه های سوخت قرار گيرد.

وی ادامه داد: هم پوشانی کمیته ها در ارائه اطلاعات و اخبار موضوع بسيار مهمي است؛ لذا تمامی کميته ها هماهنگی لازم را جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به مردم با يکديگر داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه لیست کشيک اعضاء به همراه تمامی اطلاعات مربوطه بايد در اختيار دبيرخانه ستاد قرار گيرد، اظهار داشت: برنامه اجرايی دستگاه ها بايد تا قبل از هجدهم اسفندماه جاری به دبيرخانه ارائه گردد و دبيرخانه نيز موظف است بسته ای كامل از اين برنامه ها را آماده نمايد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی، با بيان اينکه استفاده از ظرفيت های بومی و توانمندی های استان بايد در دستور کار دستگاه ها قرار گيرد، گفت:  اميدواريم امسال زمينه ای فراهم شود که خدمات بيشتر و مطلوب تری به مسافران عرضه شود

انتهای پیا/.م

نظرات کاربران