10. اسفند 1396 - 18:00
ابراهیم پور
بیرجند رسا-مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران گفت: این نقشه نظام سلطه برای شکست ایران و ناکارآمدی نظام اسلامی است تا روستاهای ایران تخلیه شود و حاشیه شهرها پر از فجایع مختلف شود و کشور ما به سمت مصرف‌گرایی سوق داده شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سردار عظیم ابراهیم پور در مراسم تکریم و معارفه جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی خراسان‌جنوبی اظهار داشت: جای بسیار تعجب بود که درطول 5 سال گذشته مقام معظم رهبری در اکثر جلسات و جلسات مهم تأکید بر رفع فقط و محرومیت دارند.

وی افزود: بررسی‌های به عمل آمده نشان می‌دهد که نظام سلطه برای ورود به کشور ما و اینکه قوانین داخل کشور ما را طوری دچار تحول کند که از درون، انقلاب اسلامی خارج شود، 27 سند بین‌المللی را طراحی کردند و این‌ها را به ترتیب و با شرایط خاص وارد کشور ما می‌کنند.

مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران با بیان اینکه مدل نفوذ نظام سلطه به داخل کشور ما با تابلوی رفع فقر و محرومیت است گفت: بر همین اساس رهبری بین دولت و سپاه و نهادهای مردم یگان سازی رفع فقر و محرومیت را دارند و این آرایش جدید و کارآمد نظام در جهت رفع فقر و محرومیت است.

ابراهیم پور با اشاره به اینکه در نظام سلطه معتقدند که کشورهای تولیدگر و مصرف گر از هم متمایز بشوند افزود: تولیدگر کشورهای پیشرفته از قول خودشان هستند و بقیه کشورها ازجمله ایران در لیست کشورهای مصرف گر هستند.

وی با بیان اینکه هر یک نفر که از روستا خارج شود درواقع یک تولیدگر خارج شده و هر نفر که به شهر وارد شود یک مصرف کننده وارد شده است گفت: این ها جدای از  این است که روستایی ما را با فرهنگ مصرف پیش می‌برند.

مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران تبیین کرد: این نقشه نظام سلطه برای شکست ایران و ناکارآمدی نظام اسلامی است تا روستاهای ایران تخلیه شود و حاشیه شهرها پر از فجایع مختلف شود و کشور ما به سمت مصرف‌گرایی سوق داده شود.

ابراهیم پور تأکید کرد: آن‌ها به دنبال وابستگی غذایی ایران هستند.

وی با اشاره به اینکه هنری کسینجر در سال 86 می‌گوید که ما خوشحالیم از اینکه با سموم شیمیایی، بذر اصلاح شده و کود شیمیایی زمین‌های کشاورزی ایران را آلوده بکنیم گفت: برنامه آن ها این بوده که زنان ایران را عقیم بکنند و امروز ما رتبه یک عقیم‌سازی زنان دنیا را داریم.

مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران بیان داشت: در جایی که جمهوری اسلامی در دنیا عَلَم عدالت‌خواهی و مبارزه با استکبار برمی‌دارد نسل ایرانیان را با عقیم‌سازی زنان از طریق واکسن‌ها و بذر اصلاح‌شده دارند کم  می‌کنند.

ابراهیم پور تصریح کرد: در چنین شرایطی مدل‌های محرومیت‌زدایی که در کشور ما  پیاده می‌شود مدل‌هایی است که بر اساس مدل توسعه غربی است.

وی با بیان اینکه گاهی اوقات سرعت محرومیت‌زدایی از سرعت محرومیت زایی در کشور کمتر است روستاهای آبادی که الآن آباد است 5 سال بعد معلم نیست که آباد باشد یا نه گفت: بعضی از قوانین و مشکلاتی که الآن وجود دارد، ذاتاً در حال محرومیت زایی است.

مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران متذکر شد: افسارگسیختگی که در روستاهای ما وجود دارد نشان از این دارد که روستا هیچ متولی مشخصی ندارد درحالی که 47 دستگاه متولی روستا هستند و هیچ ارتباطی با هم ندارند.

ابراهیم پور با بیان اینکه در چنین شرایطی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه مأموریتش این است که نرم‌افزار محرومیت‌زدایی در یک دهستان و روستا را در سراسر کشور معرفی بکند گفت: ساز و کار اشتغال جدیدی را طراحی کردیم و مدل‌های جدید را با محوریت امام روستا طراحی کردیم.

وی افزود: در نرم‌افزار پیشرفت و آبادانی ما محوریت امامت، دین‌مداری و فرهنگ و سبک زندگی پایه حرکت است.

مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه در مدل جدید امام روستا بین مردم روابط انسانی را برقرار می‌کند تأکید کرد: این روابط انسانی است که پایدار است و مردم با همت دور هم جمع می شوند و مشکلات را برطرف می‌کنند.

ابراهیم پور استان خراسان جنوبی را جزء 5 استان اول کشور در حوزه‌های مختلف سلامت، اشتغال، فرهنگی و... عنوان کرد و افزود: تسلط آقای زهرایی و گروهشان بر دهستان‌ها و نرم‌افزار ما خیلی خوب بود و این برای ما خیلی مهم بود.

وی با بیان اینکه اولین نقشه دهستان مطلوب در خراسان جنوبی ایجاد شد گفت: در 31 استان قرارگاه پیشرفت و آبادانی تمرکز دارد و نقشه‌های دهستان‌ها تولید می‌شود.

مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران ابراز تمایل دستگاه‌های دولتی در سراسر کشور برای ادامه این طرح را رضایت بخش اعلاک کرد و افزود: قیمت پروژه‌های ما بر اساس نرخ سازمان مدیریت برنامه بودجه کشور بین یک سوم تا یک چهارم است چون مدل کاری ما بر اساس اجرا توسط مردم است.

ابراهیم پور بیان داشت: در کشور از هزار دهستان که هر دهستان از 15 تا 20 روستای مرتبط به هم تشکیل شده است و از 2970 دهستان محروم کشور، 1500 دهستان محروم داریم که از این تعداد نیز 900 دهستان خیلی محروم هستند.

وی افزود: در سراسر کشور از 31 استان به‌صورت نمونه در هر اقلیم استان‌ها مجموعاً 128 دهستان کار می‌شود که 6 دهستان مربوط به خراسان جنوبی است.

مسؤول ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: با پیگیری‌هایی که شده در این استان همکاری‌های خوبی را آغاز شده است و در سال بعد قصد توسعه این دهستان‌ها را داریم.

انتهای پیام/

نظرات کاربران