7. اسفند 1396 - 18:42
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) :
شاخصه هرم مثلت انقلاب، ولایت فقیه است / شهدا نمی میرند بلکه مدیران اختلاسگر مرده اند
بیرجندرسا- معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان داشت: کسی که نشاط شهید را نفهمیده، می‌گوید گل نشاط آور است اما عکس شهید نشاط آور نیست،امنیت استقلال ما مدیون، ایستادگی شهدا است و رمز همه موفقیتها این است، که همه خود را سرباز ولی میدانیم اگر همه رفتند برای اینکه دل نایب امام زمان(عج) شاد باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام علی اکبرپور ظهر امروز در مراسم هفتم شهدای گمنام در حوزه علمیه تخصصی امیرالمومنین بیرجند اظهار داشت: یاد و خاطره همه شهدای دفاع مقدس به ویژه لاله های پرپر، که با قدومشان این مکان را مقدس تر کرده اند، گرامی باد.
وی با بیان اینکه امروز همه ما مدیون شهدا هستیم،‌ چرا که برسر سفره ای نشسته ایم که جوانانش قد رعنای خود را برای حفظ نظام بر زمین فرار بردند، تا ما قد راست کنیم، افزود: همه باید بدانیم،‌در این سفره، شهدا پر پر شدند، تا به ما پر زدن بیاموزند و هر کس که در این نظام زندگی می‌کند، اگر نمي‌داند بداند مدیون شهدا هستیم و خواهیم بود.

 

امروز به واسطه شهدا حرفی برای گفتن داریم
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: اگر امروز در این کشور حرف برای گفتن داریم به پشتوانه شهداست، امنیتی که داریم مدیون، این شهدا که پر پر شدند است، همه میدانیم  دشمن اطرافمان را بر هم ميزند، که به ما برسد، از جمله داعش،القاعده علم کردند.

حجت الاسلام اکبرپور افزود:رییس جمهور آمریکا بارها گفت، گزینه‌ ها روی میز است، اما جرات نگرد از آن سوی میز به این سمت میز بیاد. ولی در این چند سال کشور عراق چطور با نظامیان آمریکایی و داعش سپری کردند، بر سوریه چه گذشت؟  بر یمن چه گذشته است؟  آیا به راحتی که دانش آموز ما به محل تحصیل خود میرود در عراق، سوریه هم این گونه است؟

وی بیان داشت: آیا به راحتی که  که دیشب خوابيديم، مردم یمن  با همین راحتی خوابیدند با میخوابند یا میترسند که توسط عربستان بمب برسرسان ریخته شود.

 معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: اگر در جای جای این کشور، قدم بر میداریم، بخاطر امنیت است که شهدا با قطرات خونشان برای ما رقم زده اند.

 

ساخت موشک نقطه زن نتیجه نعمت ترحیم و جنگ است

حجت الاسلام اکبرپور با اشاره به اینکه امام گقت: "جنگ نعمت بود" افزود: جنگ واقعا کجایش نعمت بود؟!! اگر به ظاهر دفاع مقدس بنگریم نعمتی نیست، اما باید عینک زینبی داشت که حضرت زینب در کربلا فرمود: " الا جمیلا"، ظاهر نعمت نبود بلکه نگاه الهی و باطنی زیبا بود وگرنه سر جدا شده امام حسین(ع) و شهدا زیبایش کجا بود؟!!

وی ادامه داد: در دفاع مقدس فشنگ کلاش نداشتیم، که نهایت برد آن هزار 200 متر است و سلطنت پهلوی در ۵۰ سال حکومتش، عرضه تولید فشنگ، سیم خاردار را نداشت ولی امروز موشک های ساخته شده توسط جوانان نخبه ما بیش از 2 هزار کیلومتر برد دارد و نقطه زن است، ابن یعنی جتگ نعمت بود، نیروی انسانی در کنارش بازدارنده نیاز است ولی موشک نقطه زن به ما این امکان را می دهد که کدام ساختمان در دیر الزور سوریه را بر سر داعشیان خراب کند.
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان داشت: اگر دفاع مقدس و این جوانان را نداشتيم، امروز اینجا نبودیم و وضعیت ما از سویه عراق بدتر بوذ، همه باید بدانیم اگر طلبه ما مشغول به تحصیل است مدیون شهدا است، عده ای جان خود را در کف اخلاص گذاشتند، اما بدانیم مدیون هستیم، آقای وکیل،،،آقای رییس، همه بدانید مدیون شهدا هستیم، همه آرامش و امنیت بر خون شهید استوار است.

حجت الاسلام اکبرپور افزود: بعد از 30 سال از یک جوان رعنا پلاک می آید، مادر شهید هنوز منتظر است ما مدیون مادر،‌پردان شهید هستیم چرا که آنان سالها سال درد دوری فرزندشان را بخاطر امنیت کشور کشیده اند.

 

شهدا نمی میرند بلکه مدیران اختلاسگر مرده اند
حجت اسلام اکبرپور با بیان اینکه شهدا نمی میرند افزود: وقتی شهیدی بعد از 28 سال شناسایی میشود یعنی برای مان حرف دارند، شهید نمیمیرد، مرده مدیری است که اگر مسئولیتی میگیرد، تلاش میکند سکوی پرتابی برای او بشود، برای راندخواری.

وی با اشاره به مدیران جهادی تاکید کرد: باید تشنه خدمت بود، نه قدرت،در همین استان ما وقتی طرف مسئولیت گرفت، باید شیفته خدمت باشد.

 

شاخصه هرم مثلت انقلاب، ولایت فقیه است
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان داشت: کسی که نشاط شهید را نفهمیده، می‌گوید گل نشاط آور است اما عکس شهید نشاط آور نیست،امنیت استقلال ما مدیون، ایستادگی شهدا است و رمز همه موفقیتها این است، که همه خود را سرباز ولی میدانیم اگر همه رفتند برای اینکه دل نایب امام زمان(عج) شاد باشد.

وی ادامه داد:‌ مادر شهید میگوبد، امام زمان(عج)، فرزندان خود را دادم به خاطر شما؛ هر زمان که ما با ولایت زاویه داشتیم، شکست خوردیم، هر جا رهروی ولایت بودیم، موفق شدیم، شاخصه هرم مثلت انقلاب، ولایت فقیه است برخی فرق بین ریاست و ولایت را نميداند، ولایت را خدا داده است.
اکبرپرو افزود:سرلشکر سلیمانی دنیا را متحیر کرد خاورمیانه را متحول کرد نامه که به رهبری نوست کهن من سربازی بودم که به دستور شما سربازی کردم هرگاه سرداران ما سربازی کردند موفق بوده اما در برابر ولایت اگر ادعای سرداری کردند شکست خوردند.

 

طلبه پاسخگوی، علمدار بصیرت در جامعه است

حجت الاسلام اکبرپور بیان داشت: ولایت منصب الهی است هرجا گوش بفرما بودیم، برنده بودیم هر جا سر باز زدیم، زمین خوردیم، رهبری در مذاکرات فرمود "من خوش بین نیستم" کل هزینه مملکت گذاشته شده برای یک کاغذ پاره.

وی ادامه داد:‌ باید علمدار بصیرت بود، باید به روز باشیم، طلبه پاسخگوی زمانه خود باشد، اگر زمان شناس بودیم، همیشه برنده ایم، ما به همه خانواده شهدا، ايثارگران مدیون هستین، باید صورت مسئله را حل کنیم باید به مشکلات جامعه بپردازیم تا سعادتمند شویم.

نظرات کاربران