7. اسفند 1396 - 12:33
طیبی
بیرجندرسا-رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به اینکه بودجه جهاد بسیار محدود است، گفت: امید است خراسان‌جنوبی الگوسازی موفق در حوزه گیاهان دارویی داشته باشد و در وسع خود ما نیز کمک می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، سیدحمیدرضا طیبی صبح امروز در مراسم افتتاح ساختمان پژوهشی مجتمع تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: عوامل اصلی پیشرفت توسعه، آموزش، فرهنگ و توجه به عوامل پیشرفت و آبادانی است.

وی با بیان اینکه تلاش کرده‌ایم توانمندی‌های کشور را در راستای توسعه فناورانه کاربردی نماییم، تصریح کرد: مراکز ما فناوری‌ها را تجارت‌سازی کرده‌اند و تلاش نموده‌ایم در حوزه اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید باشد.

رئیس جهاد دانشگاهی گفت: همه الگوهای ما باید براساس مزیت‌های بومی استان در چهار حوزه فعالیت‌های شاخص شامل فعالیت علمی و فعالیت‌هایی که منجر به تجارت‌سازی در سطح استان و ملی باشد، توسعه یابد.

طیبی بیان کرد: در خراسان‌جنوبی طرح‌ها براساس محصولات مزیت‌دار شروع شده و باید همه همکاری کنند تا کار علمی کنیم چرا که کشور نیاز به کار علمی برای رسیدن به توسعه دارد.

وی خاطرنشان کرد: توقع ما از رئیس جهاد دانشگاهی استان این است که در این استان کار علمی تجاری و فناورانه شکل بگیرد.

رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به اینکه بودجه جهاد بسیار محدود است، گفت: امید است خراسان‌جنوبی الگوسازی موفق در حوزه گیاهان دارویی داشته باشد و در وسع خود ما نیز کمک می‌کنیم.

طیبی ادامه داد: توان کار خوب در کشور وجود دارد و اگر همت و اراده باشد انجام کار حتمی است چرا که نیروی انسانی و منابع طبیعی خوبی در کشور داریم.

انتهای خبر./

نظرات کاربران