6. اسفند 1396 - 20:51
مروج الشریعه
بیرجندرسا-استاندار خراسان جنوبی گفت: وحدت هديه بسيار مناسب انقلاب اسلامی به ما بود که بايد قدر آن را با تمام وجود بدانيم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا محمد مهدی مرج الشریعه که ظهر امروز در جمع مردم شهر حاجی آباد و در مسجد جامع این شهر سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: وحدت هديه بسيار مناسب انقلاب اسلامي به ما بود که بايد قدر آن را با تمام وجود بدانيم.

استاندارخراسان جنوبي ، به وجود امنيت پايدار در كشور و استان اشاره كرد و ادامه داد: امنيت و وحدت به عنوان دو مولفه و زيرساخت مهم در راستاي توسعه همه جانبه است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.

دكتر مروج الشريعه، با بيان اينكه اقتصاد مقاومتي مد نظر مقام معظم رهبري تنها به مباحث اقتصادي خلاصه نمي شود، افزود: اقتصاد مقاومتي منشور چند وجهي است كه تمام مسائل اجتماعي، اقتصادي، اخلاقي، فرهنگي و... را در بر مي گيرد.

  وی مقاوم سازي پايه هاي فرهنگي در مقابل تهاجم فرهنگي را از جمله مولفه هاي مهم اقتصاد مقاومتي در حوزه فرهنگي دانست و تصريح كرد: امروز رشد سرسام آور تكنولوژي اطلاعات نسل آينده ما را با آسيب مواجه ساخته است.

استاندار خراسان جنوبی با بيان اينكه تكنولوژي اطلاعات به مثابه شمشير دو لبه است، گفت: در استفاده از شبكه هاي مجازي و تكنولوژي اطلاعات بايد آگاهي بخشي و فرهنگ سازي لازم صورت گيرد تا ضمن جلوگيري از آسيب هاي موجود، از مزاياي آن در ابعاد مختلف استفاده شود.

مروج الشریعه به رفع مشكل كمبود فضاهاي آموزشي در شهرستان زيركوه اشاره كرد و افزود: مسئولين امر بايد بگونه اي برنامه ريزي و اقدام كنند تا كانكس هاي آموزشي تنها براي دانش آموزان عشايري و در زمان ييلاق و قشلاق مورد استفاده قرار گيرد.

وی تقويت بنيان هاي اقتصادي شهرستان زيركوه را مورد تاكيد قرار داد و افزود: اگر كوتاهي در زمينه رسيدگي به مشكلات به نسل آينده صورت بگيرد و از محل اين كوتاهي آنها متضرر شوند همه مسئولين در تمامي رده ها و سطوح تا آخر عمر مسئول هستند و بايد پاسخگو باشند.

انتهای خبر./

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران