5. اسفند 1396 - 10:36
در مسابقات قهرمانی مچ‌اندازی انتخابی تیم ملی
مقام دوم جوانان و امیدها از آن خراسان‌جنوبی شد
مچ اندازی
بیرجندرسا-رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام خراسان‌جنوبی گفت: پرونده مسابقات مچ‌اندازی انتخابی تیم ملی با رقابت 370 ورزشکار در قالب 27 تیم از 24 استان کشور در طبس با نایب‌قهرمانی جوانان استان در طبس بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، محمدامین محمدپرست در گفت‌‌وگو با فارس اظهار داشت: مسابقات قهرمانی مچ‌اندازی قهرمانی باشگاه‌های کشور انتخابی تیم ملی به میزبانی خراسان‌جنوبی برگزار شد.

وی افزود: در این ماراتن ملی 370 مچ‌انداز برتر ایران در قالب 27 تیم از 24 استان کشور در سالن دانشگاه آزاد اسلامی طبس با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام خراسان‌جنوبی گفت: خراسان‌جنوبی در رده سنی جوانان و امید مسابقات بر سکوی نایب‌قهرمانی مچ‌اندازی باشگاه‌های کشور ایستاد، گلستان قهرمان شد و اصفهان در جایگاه سوم رقابت‌ها قرار گرفت.

محمدپرست یادآور شد: نجف‌آباد اصفهان در رده سنی تیمی بزرگسالان مسابقات مچ‌اندازی باشگاه‌های کشور قهرمان شد، گلستان نایب‌قهرمانی را کسب کرد و چهارمحال بختیاری به مقام سوم دست یافت.

وی خاطرنشان کرد: اصفهان در رده سنی پیشکسوتان این رقابت‌ها قهرمانی را به دست آورد، گلستان رتبه دوم را از آن خود کرد و یزد سوم شد.

انتهای خبر./

نظرات کاربران