3. اسفند 1396 - 13:58
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
مبارزه با خرافه پرستی رسالت اصلی ستاد شئون فرهنگی است
رضایی
بیرجندرسا-مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: یکی از رسالت های مهم ستاد شئون فرهنگی، مبارزه با خرافه پرستی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام احمد رضایی پیش از ظهر پنج شنبه در همایش استانی ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های دینی خراسان جنوبی بیان کرد: دشمن به دنبال تزریق آسیب های اجتماعی به بدنه جامعه است که ستاد در جلوگیری از این امر نقش بسزایی دارد.

وی با بیان اینکه تمام پیامبران و اولیای خدا برای رساندن پیام دین مبعوث شده اند، افزود: باید در ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی اهداف پیامبران و دین را دنبال کنیم.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه همه انبیاء همه هستی، ارزش و مالشان را هزینه کردند تا راه دین گم نشود، گفت: متاسفانه امروزه عده ای دین را مانع حکومت و سلطنت خود می داند.

وی با تاکید بر اینکه ما نیز نباید در رساندن پیام دین به نسل های بعدی از هیچ تلاشی دریغ کنیم، گفت: دین اسلام به واسطه خون هزارن شهید به دست آمده و باید از آن پاسداری کنیم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان دین اسلام از ابتدا مورد هجمه های زیادی از سوی دشمن قرار گرفته است، گفت: حمله دشمن برای براندازی نظام تمامی ندارد بنابراین باید هوشیار باشیم.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه ستاد شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی در جلوگیری از آسیب های دشمن نقشر بسزایی دارد، گفت: یکی از رسالت های مهم ستاد شئون فرهنگی، مبارزه با خرافه پرستی است.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه این ستاد می تواند در کاهش آسیب ها نقش بسزایی داشته باشد، بیان کرد: همچنین این ستاد می تواند رخنه هایی که در حوزه فرهنگ ایجاد شده را مسدود کند و نگذارد دشمن ورود پیدا کند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه این ستاد می تواند یک مرزبان خوبی برای حوزه دین باشد، اظهار کرد: امید است این فعالیت ها سرمایه ای برای ما باشد.

انتهای خبر./

نظرات کاربران