3. اسفند 1396 - 12:48
حجت الاسلام نوری زاده
بیرجندرسا-مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران حوزه فرهنگی را حوزه تعامل افکار دانست و گفت: شبکه‌های اجتماعی تهدید جدی بوده و هوشیاری مسؤولان را می‌طلبد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام ناصرالدین نوری زاده پیش از ظهر پنج شنبه در همایش استانی ستاد ساماندهی شئون فرهنگی مناسبت‌های دینی خراسان جنوبی با بیان اینکه باید کارکرد هیأت مذهبی در اصل فعلی با گذشته متفاوت باشد و با ابزار نو و به‌روز در تبین مسیر استفاده شود، گفت: به جنبه‌های فرهنگی با پیوند مسائل روز به عزاداری توجه شود.

وی با اشاره به برنامه های دشمن برای براندازی انقلاب و نظام بیان کرد: دشمن در چندین حوزه، انقلاب ما را هدف قرار داده است اما خوشبختانه با بصیرت مردم و رهبری با بصیرت ما این بحران ها را پشت سر خواهیم گذاشت.

حجت الاسلام نوری‌زاده با بیان اینکه در حوزه اقتصادی دشمن فشار وارد می‌کند تا ملت را به زانو در آورد، تصریح کرد: مردم با بصیرت تمام همه این بحران‌ها را پشت سر می‌گذارند اما دشمن تلاش می‌کند تا ما را در حوزه اقتصاد وابسته سازد.

وی با اشاره به تلاش دشمن در راستای استحاله و تغییر سبک زندگی اسلامی عنوان داشت: تلاش در این حوزه جهاد بوده است، هرچند مقام معظم رهبری از گذشته نسبت به این حوزه هشدار داده‌اند اما برخی از مسؤولان تازه به آن متوجه شده‌اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان اینکه یکی از ظرفیت‌های جامعه، ظرفیت هیئات مذهبی و تشکل‌های دینی است، بیان کرد: هیئات مذهبی یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌های حوزه فرهنگی است.

وی به فعال بودن 92 هزار هیأت مذهبی در کشور اشاره کرد و گفت: همچنین حدود 70 هزار مداح در سطح کشور فعالیت داشته که می‌توانند ظرفیت مهمی در حوزه فرهنگی باشند.

حجت الاسلام نوری‌زاده با بیان اینکه هیئات مذهبی می‌توانند در تمام ابعاد با جامعه هدف ارتباط داشته باشند، یادآور شد: هیئت مذهبی و تشکل‌های دینی نقش مهمی برای تصحیح افکار غلط و نشان دادن دشمنی دشمنان در زوایای مختلف به مردم دارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران حوزه فرهنگی را حوزه تعامل افکار دانست و گفت: شبکه‌های اجتماعی تهدید جدی بوده و هوشیاری مسؤولان را می‌طلبد.

انتهای خبر./

نظرات کاربران