3. اسفند 1396 - 9:44
بیمار پروانه ای
بیرجندرسا- یک سال است مادر الهه مدارک او را به خانه Eb تحویل داده اما با گذشت این مدت هنوز دکتری در خانه EB وجود ندارد تا بتواند بیماری الهه را تایید کرده تا او بتواند از خدمات این مرکز استفاده کرده و برای زخم‌های خود پانسمان دریافت کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا،  الهه یک بیمار پروانه‌ای است که در بیرجند زندگی می‌کند و هفته گذشته خبرگزاری تسنیم گزارشی از آخرین وضعیت جسمی و درمانی الهه منتشر کرد. 

بعد از انتشار گزارش الهه از خانه Eb با دفتر خبرگزاری تماس گرفته شد که خانه EB خدمات زیادی به این بیماران ارائه می‌کند و مایل هستمی الهه را نیز تحت خدمات این مرکز قرار دهیم.

خبرنگار تسنیم با تماس با مادر الهه از وی خواست تا برای درمان الهه به این مرکز مراجعه کند اما متوجه شد که مادر الهه یک سال گذشته الهه را به خانهEB برده و همه مدارک پزشکی دخترش را به مسئولان نشان داده اما به دلیل اینکه دکتر در خانه Eb نبوده است تا بیماری الهه را تایید کند یک سال است که هیچ خدمتی به این کودک پروانه‌ای ارائه نشده است.

طی پیگیری‌های خبرنگار تسنیم با مسئولان خانه EB در دو روز گذشته مقرر شد مادر الهه مجدداً با خانه Eb تماس بگیرد تا این مرکز برای فرزندش گامی بردارد اما باز همان داستان یک سال گذشته تکرار شد و افراد حاضر در خانه Eb گفتند در حال حاضر دکتری در خانه EB وجود ندارد که بتواند بیماری الهه را تأیید کند و مشخص نیست چه زمانی دکتر در خانه Eb حضور داشته باشد. 

آری همچنان روز به روز زخم‌های الهه بدتر می‌شود و داستان سوختن این بیمار پروانه‌ای ادامه دارد ای کاش بدانیم برای این بیماران ثانیه‌ها هم مهم است که درد کمتری تحمل کنند.

آری بیماران Eb در شهرستان های محروم باید بیشتر از این مورد توجه قرار گیرند و امیدواریم مسئولان در این زمینه تلاش و پیگیری بیشتری داشته باشند.

انتهای خبر./

نظرات کاربران