2. اسفند 1396 - 17:23
۳ تا ۵ اسفندماه جاری در خراسان‌جنوبی صورت می‌گیرد
میزبانی طبس در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی مچ‌اندازی باشگاه‌های کشور
مچ اندازی
بیرجندرسا-رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان‌جنوبی گفت: هجدهمین دور مسابقات قهرمانی مچ‌اندازی باشگاه‌های کشور انتخابی تیم ملی در طبس گلشن برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، محمدامین محمدپرست امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام مجوز میزبانی مسابقات قهرمانی مچ‌اندازی باشگاه‌های کشور "یادبود زنده‌یاد خسرو حسنی" را به نام خراسان‌جنوبی صادر کرد.

وی افزود: این ماراتن ملی از سوم تا پنجم اسفندماه جاری به میزبانی شهرستان‌ طبس در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان‌جنوبی تصریح کرد: برترین‌های هجدهمین دوره از مسابقات مچ‌اندازی باشگاه‌های کشور به تیم ملی ایران راه پیدا می‌کنند تا در صورت آمادگی به رقابت‌های آسیایی قزاقستان اعزام شوند.

محمدپرست یادآور شد: از خراسان‌جنوبی و شهر بیرجند به عنوان قطب مچ‌اندازی کشور یاد می‌شود که امیدواریم در این‌ دوره از مسابقات نمایندگان استان درخشش خوبی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: در مسابقات مچ‌اندازی قهرمانی باشگاه‌های کشور قریب بر 120 ورزشکار سراسر کشور حضور دارند و مقرر است از طریق شبکه‌های سراسری صدا و سیما نیز این رویداد ورزشی پخش شود.

انتهای خبر./

نظرات کاربران