25. بهمن 1396 - 11:25
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های خراسان جنوبی:
"حیفا" روایت داستانی مستند از شکل گیری داعش در عراق است/اعلام شرایط شرکت در مسابقه
بیرجندرسا-مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خراسان جنوبی گفت: این کتاب در زمینه چگونه شکل گیری داعش در عراق براساس اسناد موساد است و دارای داستانی مستند است که توسط حزب الله لبنان جمع آوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام محمد علی جعفری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن ماه گفت: هر روز که از عمر انقلاب می‌گذرد علاقه‌ مردم به انقلاب و دفاع از آن چشمگیرتر و قوی‌تر می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه امروز جامعه ما مشکلاتی مثل داعش را تجربه کرده است، اگر رزمندگان جلوی داعش را در عراق نمی گرفتند افغانستان دچار این مشکل میشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خراسان جنوبی با بیان اینکه آسیب هایی که درجامعه اسلامی است بر اثر آگاهی می شود آن ها را کم کرد گفت: تاکنون هم کم نبوده است و آگاهی مردم موجب می شود این آسیب ها کم شود.

وی با اشاره به کتاب "حیفا" و اینکه برخی از کتاب‌ها اثرگذارتر بوده و باید بیشتر در معرض مطالعه عموم قرار گیرند گفت: این کتاب در زمینه چگونه شکل گیری داعش در عراق براساس اسناد موساد است که توسط حزب الله لبنان جمع آوری شده است.

جعفری تصریح کرد: در این کتاب اینکه اسرائیل و آمریکا ها چگونه این عنصر خطرناک داعش را در منطقه رشد دادند و تقویت کردند به خوبی پرداخته شده است.

وی با بیان اینکه در این کتاب نشان داده شده است که حزب الله از دل حفره اطلاعاتی موساد نهایت استفاده را می کند گفت: در این ماجرا حزب الله به یکی از افراد مشکوک می شود و او را تا زندان ابوغریب دنبال می کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان این کتاب را بیانگر نقش و چهره استکبار در انحراف انقلاب های مردمی دانست و افزود: با توجه به تلاش های مذبوحانه استکبار و دشمنان انقلاب به نظر رسید که اگر کتاب در دست مردم قرار گیرد مفید است.

جعفری با بیان اینکه بازخوانی این کتاب برای نسل جوان برای شناخت و چرایی این اتفاقات است گفت: این کتاب می تواند نسل جوان را در جهت مدیریت صحیح، هدایت کند.

وی افزود: نویسنده کتاب آقای محمدرضا حدادپور جهرمی هستند و از آن حیث که این کتاب داستانی مستند است ارزشمند است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان با اشاره به طراحی مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب مذکور گفت: این مسابقه برای عموم مردم آزاد است و از طریق ارسال کد مخصوص به ربات تلگرام می شود شرکت کرد.

جعفری خاطرنشان کرد: علاقمندان برای مطالعه کتاب و شرکت در مسابقه می توانند کتاب را از فروشگاه های کتاب و نهاد رهبری در دانشگاه های استان تهیه کنند.

انتهای خبر./

نظرات کاربران