24. بهمن 1396 - 12:08
ناصری
بیرجندرسا-فرماندار بیرجند با بیان اينکه تنها تملک ۷ پلاك باقی مانده كه بايد از صاحبان املاك خريداری و معبر باز شود، گفت: به دليل مشكلات اعتباری و مالی كه وجود داشته پيشنهاد گرديده است شهرداری با مشاركت در موضوع و با تملك ملك، با مالكان از محل ارزش افزوده هايی كه بعداً ايجاد مي گردد به توافق برسند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، ظهر امروز فرماندار بيرجند با حضور در جلسه بررسي مشکلات اهالي طرح فرزان، در محل نهاد توسعه خانه محله خيرآباد اظهار داشت: در سال ۹۲ طرح مذکور بازبيني و باهمكاري خوبي كه مردم در واگذاري املاك خود داشتند اقدامات خوبي دربحث بازگشايي محور انجام شد.

 

علی ناصری با بیان اينکه تنها تملک ۷ پلاك باقی مانده كه بايد از صاحبان املاك خريداری و معبر باز شود، افزود: به دليل مشكلات اعتباری و مالی كه وجود داشته پيشنهاد گرديده است شهرداری با مشاركت در موضوع و با تملك ملك، با مالكان از محل ارزش افزوده هايی كه بعداً ايجاد مي گردد به توافق برسند.

 

وی گفت: امیدواريم با همکاري شهرداري و شوراي شهر و ديگر دستگاه هاي اجرايي بتوانيم موضوعات باقيمانده در اين محله را به نتيجه برسانيم تا کار به نفع مردم تمام شود.

 

ناصری با بیان اينکه بررسي و رفع مشکلات با حضور مردم از اهداف اصلي طرح بازآفريني شهری مي باشد، گفت:  پيگيري براي رفع مشكلات محلات هدف طرح بازآفريني پايدار شهري ازاهداف اصلي نهاد باز آفريني در بيرجند است كه به صورت ملي نيز براي آن برنامه ريزي شده و رفع مشكلاتي كه مردم اين محلات از آنها رنج مي برند و بهسازي و نوسازي بافت فرسوده و تبديل محله به يك مكان مناسب براي زندگي و كار مردم در راس اهداف كار است .

 

فرماندار بیرجند با بیان اينکه به مردم قول مي دهيم هر دو ماه جلسه در نهاد توسعه محله برگزار و به مشکلات رسيدگي شود، گفت: اين نقطه از شهر خيلي اهميت دارد و از سه راه اسدی تا ميدان امام خميني (ره) هسته اصلي و مركز اقتصادي شهر است و بازار سنتي، بازار بورس و بانكها و محل تجارت مردم در اين منطقه قرار دارد.

 

ناصری با بیان اينکه جلسات کارشناسي بايد سريع به نتيجه برسد، افزود: اگر پيگيری ها و جلسات طولاني شده و موارد كارشناسي به آينده موكول شود نارضايتي بيشتر مردم را در بر دارد .

 

وی ابراز امیدواری کرد شهرداری و ساير ادارات مرتبط مانند راه و شهرسازی سريعاً نسبت به انجام موارد مربوط به خود اقدام نمايند.

انتهای خبر./

نظرات کاربران