18. بهمن 1396 - 18:18
طلایی مقدم
بیرجندرسا- فرماندار ویژه طبس گفت: حیات ذوب‌آهن اصفهان در معادن زغال‌سنگ طبس است وامیدواریم مطالبات ذوب‌آهن که بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان است پرداخت شود تا مشکلات کارگران و معوقات آنان مرتفع شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، سیدمهدی طلائی‌مقدم ظهر امروز در جلسه شورای اداری طبس اظهار داشت: طبس با توجه به وجود معادن قطب مواد معدنی کشور بوده و امیدواریم به قطب صنعت زغال‌سنگ تبدیل شود و تنها نقطه در خراسان‌جنوبی است که به خط ریلی، هوایی و جاده‌ای دسترسی دارد.

وی افزود: صنعت جوار ریلی با توجه به پیگیری‌های مدیرکل راه‌آهن شرق در دستور کار است و این شهرستان با توجه به وجود بارگاه حضرت حسین بن موسی‌الکاظم(ع) یکی از قطب‌های مذهبی است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس ادامه داد: طبس در بحث گردشگری در سال 96 بعد از خراسان رضوی و مشهد رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

طلائی‌مقدم عنوان داشت: طبس یک شهرستان معدنی است که متاسفانه مسائل مختلف باعث افزایش کارگران و مطالبات آنان شده است اما خوشبختانه مطالبات کارگران از شش ماه به حداقل سه ماه رسیده است گرچه باز هم بابت این موضوع نگران هستیم.

وی افزود: حیات ذوب‌آهن اصفهان در معادن زغال‌سنگ طبس است وامیدواریم بدهی ذوب‌آهن که بیش از 170 میلیارد تومان است پرداخت شود تا مشکلات کارگران و معوقات آنان مرتفع شود.

انتهای خبر./

نظرات کاربران