16. بهمن 1396 - 20:28
رئیس انجمن ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور خبر داد
برگزاری سومین دوره مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای کشور در بیرجند
مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای
بیرجندرسا-رئیس انجمن ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور گفت: سومین دوره مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای کشور در بیرجند برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، علی سنگکی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک ویژه دهه فجر،اظهار کرد: انجمن ورزش زورخانه ای و پهلوانی علی رغم نوپابودن به عنوان انجمن برتر کشور معرفی شد.

رئیس انجمن ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور با بیان این که در سال گذشته دو رویداد مهم مسابقات تیمی زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور را در خراسان جنوبی برگزار کردیم، تصریح کرد: در مسابقات مذکور، خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند موفق به کسب قهرمانی شدند.

وی ادامه داد: همچنین مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای قهرمانی کشور در استان کرمان با حضور ۱۴ استان برگزار کردیم.

سنگکی‌ به برگزاری سومین دوره مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای قهرمانی کشور به میزبانی خراسان جنوبی اشاره کرد و اذعان داشت: این مسابقات همزمان با دهه فجر از ۱۸لغایت ۲۰بهمن ماه جاری در محل زورخانه ولی عصر(ع) شهرک حاجی آباد بیرجند برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در سومین مسابقات هنرهای فردی و زورخانه ای قهرمانی کشور، حدود ۱۳۰باستانی کار ورزش کارگری به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

رئیس انجمن ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی کارگران کشور ضمن اشاره به این که تاکنون برای شرکت کنندگان در این دوره مسابقات،۱۰ استان کشور اعلام آمادگی کرده اند، بیان کرد: استان های مذکور شامل خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، کرمان، کرمانشاه، مازندران، فارس و همدان است که به طور یقین پیش بینی می شود که تعداد استان های شرکت کننده به ۱۴استان افزایش پیدا کند.

سنگکی‌ تبیین کرد: اختتامیه مسابقات مذکور در ۱۹ بهمن ماه جاری ساعت ۱۹:۳۰ در سالن اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی برگزار می شود.

انتهای خبر/

نظرات کاربران