14. بهمن 1396 - 13:57
فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند :
زن کلاهبردار در بیرجند دستگیر شد
زن کلاهبردار
بیرجندرسا-خانمی که با مراجعه به فروشگاه های لباس و کفش شهرستان بیرجند با استفاده از روش های متقلبانه از فروشندگان کلاهبرداری می کرد دستگیر شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، سرهنگ علیرضا امیرآبادی زاده اظهار داشت: شب گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کلاهبرداری در خیابان پاسداران شهرستان بیرجند بلافاصله تیم گشت انتظامی در محل حاضر شد و موضوع را مورد بررسی قرار داد.

وی گفت: با حضور مأموران در محل، دو نفر که خود را از فروشندگان لباس و کفش در خیابان معلم معرفی می کردند اظهار داشتند که خانمی 40 ساله به فروشگاه آنان مراجعه کرده و با روش های متقلبانه از آنان کلاهبرداری کرده است و هم اکنون در این محل حضور دارد .

فرمانده انتظامی شهرستان بیرجند گفت: با راهنمایی شاکیان، متهم دستگیر و به کلانتری دلالت منتقل شد که در ادامه عوامل تجسس کلانتری با انجام کار تخصصی و پلیسی سه نفر دیگر را که توسط متهم دستگیر شده مورد کلاهبرداری قرار گرفته بودند شناسایی کردند و پرونده ای در این زمینه تشکیل شد.

سرهنگ امیرآبادی زاده با هشدار به دارندگان فروشگاه های سطح شهر مبنی بر کلاهبرداری توسط افراد سودجو تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیس به انجام جرائم فوق اقرار کرد که با مأمور مراقب جهت رسیدگی به اتهاماتش به دادسرا اعزام شد .

انتهای خبر./

نظرات کاربران