آی پرسه
قرعه کشی بزرگ همراه اول
13. بهمن 1396 - 12:48
ایستگاه اتش نشانی
بیرجندرسا- در دومین روز از دهه فجر و با حضور استاندار خراسان جنوبی، ایستگاه آتش نشانی مهر شهر بیرجند با اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از تسنیم، محمد مهدی مروج الشریعه صبح امروز در افتتاح  برخی از پروژه‌های بیرجند، اظهار داشت: وظیفه همه دستگاه‌های اجرایی این است که بهترین خدمات را به بهترین نحو برای مردم ارائه کند.

وی افزود:با افتتاح این پروژه‌ها مردم از خدمات زیادی بهره مند می‌شوند.

شهردار بیرجند نیز در آیین افتتاح ایستگاه آتش نشانی اظهار داشت: پروژه‌های ایستگاه آتش نشانی با اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال و در زمینی به مساحت هزار و 550 مترمربع به بهره برداری رسید.

جاوید افزود: شهرداری آمادگی دارد تا در صورت تامین اعتبار زمین از سوی راه و شهرسازی پارکی را در دو نقطه  از مهرشهر ودر سایت اداری ایجاد کند.

وی با اشاره به زحمات نیروهای شهرداری در انجام پروژه‌ها اظهار داشت: در این پروژه آتش نشانی مهر شهر افراد زیادی از جمله شهردار قبل و شورای شهر زحمات زیادی کشیدند.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب خراسان جنوبی اظهار داشت: پروژه مخزن 2 هزار متر مکعبی ایستگاه پمپاژ و خط انتقال آب بیرجند با اعتبار بیش از 22 میلیارد ریال نیاز دارد و با بهره برداری از این پروه 5 هزار و 800 نفر از مزایای آن بهرمند می‌شوند.

گفتنی است؛ایستگاه آتش نشانی مهرشهر، یکی از ایستگاههای بزرگ و مجهز شرق کشور و بزرگترین ایستگاه آتش نشانی در استان خراسان جنوبی ؛ بشمار می رود.

انتهای خبر./

نظرات کاربران