8. بهمن 1396 - 13:29
۱۰ تا ۱۳ بهمن‌ماه در تهران صورت می‌گیرد
رقابت پهلوانان خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور
کشتی
بیرجندرسا-رئیس هیات کشتی پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی گفت: ‌مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور "گرامیداشت دهه‌فجر" به میزبانی تهران برگزار و ۱۳ پهلوانان استان در مصاف با ملی‌پوشان روی تشک می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، مهدی قمری در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: در مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی کشور "گرامیداشت دهه‌فجر" تیم 13 نفره خراسان‌جنوبی در مقابل ملی‌پوشان روی تشک می‌روند.

وی افزود: این ماراتن ملی از 10 تا 13 بهمن‌ماه به میزبانی تهران برگزار و بیش  از 150 پهلوان کشور برای مدال‌های خوشرنگ به رقابت می‌پردازند.

رئیس هیات کشتی پهلوانی و زورخانه‌ای خراسان‌جنوبی تصریح کرد: محمد سرچاهی، خشایار ایزدی و امیرحسین کاردان‌مقدم اعضای تیم استان در مسابقات قهرمانی کشتی پهلوانی جوانان کشور هستند.

قمری یادآور شد: سرپرستی جوان‌پهلوانان خراسان‌جنوبی را حسین زحمتکش بر عهده دارد، مربیگری و هدایت تیم را  مجتبی آهنی انجام می‌دهد و  مرشدی کشتی پهلوانی استان در این دوره از مسابقات را  علی دهقانی به سرانجام می‌رساند.

وی خاطرنشان کرد: در رده سنی نوجوانان کشتی پهلوانی مسابقات قهرمانی کشور از خراسان‌جنوبی علی‌اصغر اکبری، امیرحسین دهقان، مجتبی مصلحی، سامان شیدری و محمدحسن بهدانی به مصاف برترین‌های ایران می‌روند.

این مقام مسوُول عنوان کرد: مربیگری تیم کشتی پهلوانی نوجوانان خراسان‌جنوبی را علی قمری بر عهده دارد و مرشدی نوجوان‌ پهلوانان استان را امیرحسین کهن انجام می‌دهد.

انتهای خبر./

نظرات کاربران