30. دى 1396 - 11:48
سنجری
بیرجندرسا-با امضای حکمی از طرف وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی، مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی به عنوان مدیرکل کار خراسان خراسان رضوی منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، طی حکمی از سوی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، محمد سنجری به عنوان مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی خراسان رضوی منصوب شد.

 

انتشار نامه انتصاب سنجری

انتشار نامه انتصاب سنجری به سمت مدیرکلی کار، رفاه و تعاون اجتماعی خراسان رضوی در رسانه های غیر رسمی، این موضوع را تبدیل به سوژه ای برای رسانه های رسمی استان کرد.

6+56+5+95

انتصابات در خراسان جنوبی از گذشته موضوع سوال برای نخبگان استان بوده است. این موضوع که در مناسبت های مختلف توسط شخصیت های سیاسی و غیرسیاسی مطرح شده است در روز گذشته نیز توسط یکی از سخنرانان مذهبی بیرجند مطرح شد.

 

حجت الاسلام موسوی رستگار که در روز پنجشنبه 28 دی ماه در مراسم ترحیم مادر دکتر حمید آیتی یکی از شخصیت های سیاسی استان، که در مسجد آیت الله آیتی بیرجند برگزار شد سخنرانی می کرد ضمن بیان تاریخچه ای از خدمات علمای بزرگ استان، وجود مدیران غیربومی در استان را مورد انتقاد شدید قرار داد.

 

وی با طرح این سوال که چرا مدیران همین استان نباید در مصدرهای اصلی مدیریت باشند، گفت: ماه ها باید بگذرد تا آقای استاندار و مدیران غیر بومی ایشان اسم روستاهای ما را یاد بگیرد و بفهمد هرجا چه نیازی دارد  وقتی هم یاد گرفت وقتش تمام شده و باید بار خود را ببندد و به شهرش برگردد.

 

دولت به خراسان جنوبی توجهی ندارد

این سخنران مذهبی در بخشی دیگر از سخنرانی اش با انتقاد از دولت گفت: متأسفانه دولت به استان دور افتاده خراسان‌جنوبی توجهی ندارد و علاوه بر آنکه مدیران ضعیفی به این استان می فرستد از نظر توسعه و بودجه و اعتبارات همیشه استان ما را در ردیف آخر قرار می دهد.

 

موسوی رستگار بیان داشت: به ما می گویند شما عقب افتاده اید، من می گویم هفت پشتتان عقب افتاده است، این شما هستید که ما را عقب نگه داشته اید مدیریت و اصالت و تخصص بیرجندی ها زبانزد خاص و عام است.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری در یک مورد که خواسته بودند حکمی بدهند از آن فرد پرسیدند اهل کجایی و وقتی پاسخ داده بود بیرجندی هستم گفته بودند همبن بیرجندی بودن برای صلاحیت شما کفایت می کند.

 

این سخنران مذهبی تصریح کرد: نمی دانم چرا دولتمردان استعداد های درون استان را همیشه نادیده می گیرند؟!

 

اگرچه اداره کل کار، رفاه و تعاون اجتماعی خراسان جنوبی تاکنون واکنشی نسبت به این موضوع نداشته است، اما این نامه از سوی هیچ یک از رسانه های دولت هم تکذیب نگردیده است.

گفتنی است سنجری پیش از اینکه به عنوان مدیرکل کار، رفاه و تامین اجتماعی در چهار سال گذشته به خراسان جنوبی بیاید به عنوان مدیرکل کار خراسان رضوی مشغول فعالیت بوده و اکنون دوباره به سمت سابق خود برگشته است.

انتهای خبر./

نظرات کاربران