27. دى 1396 - 16:49
سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی
توجه و حضور بیشتر بانوان در ورزش /به دنبال توسعه ورزش همگانی هستیم
ورزش همگانی بانوان
بیرجندرسا-سرپرست معاونت توسعه امور ورزش خراسان جنوبی با بیان اینکه سالن های ورزشی استان تجهیز می‌شوند، گفت: به دنبال حضور بیشتر بانوان استان خراسان جنوبی در مسابقات ورزشی و جشنواره‌ها هستیم تا نشاط و شاداب باشند زیرا اگر بانوان نشاط داشته باشند جامعه با نشاط خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، محمدرضا مهران پور صبح امروز در نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری استانداری خراسان جنوبی تلاش می شود تا هیات های ورزشی را در شهرستان های استان تجهیز کنیم و بیشتر برنامه‌های ما با رویکرد گرایش ورزش بانوان است.

وی بیان داشت: ورزش هایی که بیشتر در قالب جشنواره ای هستند بیشتر تلاش می شود تا به سمت و سوی بانوان باشد زیرا اگر بانوان شاد باشند جامعه شاداب است.

سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: یکی از تلاش های ما این است تا در دهه فجر بتوانیم ورزش همگانی را توسعه دهیم.

مهران پور افزود: تلاش خواهیم کرد تا در دهه فجر، بستر را برای حضور حداکثری مردم برای گرایش به سمت ورزش همگانی پرورش و فراهم سازیم .

وی با اشاره به اجرای برخی از برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در دهه فجر اظهار داشـت: تلاش شده برنامه هایی که دارای نشاط وشادابی زیادی هستند بعد از ایام دهه فاطمیه برگزار شود.

سرپرست معاونت توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: تلاش شده است تا به ورزش روستایی هم توجه زیادی شود.

مهران پور افزود: در مدت 9 ماه امسال در مجموع در استان خراسان جنوبی 21هزار و 374 نفر ورزشکار سازمان دهی   شدند.

وی با بیان اینکه از مجموع 21هزار و 374 نفر ورزشکار سازمان یافته تعداد 13هزار و 243 نفر ورزشکار آقا و 8 هزار و 131نفر ورزشکار خانم هستند.

انتهای خبر./

نظرات کاربران