26. دى 1396 - 21:49
اسفندماه سال جاری صورت می‌گیرد
برگزاری رقابت‌های مچ‌اندازی کشور در طبس
مچ اندازی
بیرجندرسا-سرپرست اداره ورزش و جوانان طبس گفت: مسابقات مچ‌اندازی به‌صورت انفرادی در اوزان مختلف در طبس از دوم لغایت چهارم اسفندماه سال جاری به میزبانی طبس برگزار شده و نفرات برتر به رقابت‌های آسیایی قزاقستان اعزام خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا به نقل از فارس، حسین قدیمی شامگاه گذشته در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری رقابت‌های مچ‌اندازی کشور در طبس اظهار داشت: با توجه به جلسه برگزار شده با مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی در خصوص رقابت‌های مچ‌اندازی کشور هماهنگی لازم صورت گرفت.

وی تصریح کرد: تعهدات میزبان رقابت‌ها و سایر شرایط بررسی و مقرر گردید پخش مستقیم رقابت‌های انتخابی تیم ملی از شبکه‌های سراسری پیگیری و نهایی شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان طبس افزود: طبق اعلام فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور این رقابت‌ها جنبه انتخاب تیم ملی برای اعزام به رقابت‌های آسیایی قزاقستان را دارد.

قدیمی عنوان داشت: این مسابقات به‌صورت انفرادی در اوزان مختلف در طبس از دوم لغایت چهارم اسفندماه سال جاری به میزبانی طبس برگزار خواهد شد و نفرات برتر اوزان به رقابت‌های آسیایی قزاقستان اعزام خواهند شد.

وی با توجه به اینکه شرکت برای عموم آزاد است، خاطرنشان کرد: افرادی که در رشته بدنسازی فعالیت دارند و همه افراد توانمند می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند که پیش‌بینی می‌شود ۲۰۰ نفر شرکت‌کننده داشته باشیم.

انتهای خبر./

نظرات کاربران