24. دى 1396 - 9:36
ازدواج
بیرجندرسا- مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه بیرجند گفت: ثبت‌نام بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی از اول دی ماه آغاز شده و تا پایان روز ۳۰ دی ماه ادامه دارد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیرجندرسا، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی جعفری در گفت و گو با ایسنا، گفت: ثبت نام بیست و يكمين دوره ازدواج دانشجویی در سراسر کشور از اول دی ماه آغاز شده و تا پایان روز ۳۰دی ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: دانشجویان پس از ثبت نام از طریق سایت ازدواج دانشجویی به آدرس www.ezdevaj.org ، لازم است پرینت نسخه چاپی را دریافت کرده و به همراه مدارک اعلام شده برای تایید نهایی به دفتر نهاد در دانشگاه ارایه دهند، سپس بعد از اعلام کاروان‌ها، کاروان دلخواه را انتخاب کنند.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه بیرجند اظهارکرد: مدارک لازم برای تایید، اصل عقدنامه، اصل شناسنامه و کارت ملی زوجین و اصل کارت دانشجویی است.

وی با بیان اینکه زوج های دانشجو تا ۲۰ دی ماه ۱۳۹۶ برای ثبت نام فرصت دارند، گفت: ویرایش اطلاعات ثبت نام شده توسط خود داوطلب و قبل از تائید ثبت نام مقدور است.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه بیرجند یادآورشد: دانشجویان برای اطلاعات بیشتر به سایت ازدواج دانشجویی به آدرس www.ezdevaj.org مراجعه کنند.

انتهای خبر./

نظرات کاربران